itthon / Vevőszolgálat / Helyettes Város Ügyvéd munka leírása

Helyettes Város Ügyvéd munka leírása

MUNKAKÖRI LEÍRÁS

Helyettes városi ÜGYVÉDI

munkaköri feladatai

Alapvető feladatai és funkciói, szerint az amerikaiak a fogyatékos törvény, tartalmazhatja az

következő. Egyéb kapcsolódó feladatok jelölhetők.

1. Képviseli a város peres és bírósági eljárás.

2. Jogi tanácsadást biztosít és tanácsot, hogy a város vezetője, osztályvezetők, adminisztrátorok és más

Város személyzet hivatalos kapacitások.

3. Dámajáték, jóváhagyja és fájlok jogi véleményeket vagy kifogást minden szertartás előtt Tanács akció.

4. Vélemények és jóváhagyja a dokumentumot, szerződések és jogi eszközök, amelyek a város lehet egy

érdeklődés.

5 .Vélemények és bemutatja a jogi vélemények Tanács és a város személyzet önkormányzati tevékenységeket annak érdekében,

betartását Város Charter.

6. Tárgyal jogi problémákat érdekcsoportok, szállítók és a vevők, a City, a nagyközönség

és a tisztviselők a bíróság.

7. Részt vesz a Tanács ülésein, hogy jogi tanácsadást és fenntartani első kézből politika.

8. Olvasás és vélemények alapszabály, jogi vélemények és egyéb dokumentumok fenntartása ismerik a helyi, állapot

és a szövetségi jogszabályok és joggyakorlat érintő önkormányzati műveletek, programok és tevékenységek.

9. Előkészíti és jóváhagyja határozati Tanács.

10. Fejleszti és jóváhagyja jogi szerződések és megállapodások.

11.Létrehozni és fenntartani a hatékony munkakapcsolatok azokkal szerződésben a teljesítménye

szükséges feladatok.

12.Bizalmat és tiszteletet jogi tanácsadás

13.Kutatásokat folytat jogi problémák és előkészíti megalapozott jogi vélemények.

14.Elemzése és elkészíti a legkülönbözőbb jogi dokumentumok.

15.Kezelje stresszes és kényes helyzetekben tapintattal és diplomácia.

16.Önállóan dolgozni, vagy egy csapat tagjaként.

Kötelező Képesítési

1. Öt (5) vagy több éves tapasztalat polgári peres kapcsolatos komplex, dokumentálja az intenzív

peres ügyek;

2. Bizonyított magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;

3. Erős analitikus és stratégiai készségek;

4. Érdeklődést és képes azonosítani kérdéseket lehetne elérni igenlő peres;

5. Jelentős tapasztalattal szedési és védő lerakódások, és fogalmazási és érvelve diszpozitív

6. Erős vágy, hogy szolgálják a közérdeket; és

7. Engedéllyel rendelkező jogi gyakorlatot minden bíróságok Kalifornia állam és az Egyesült Államok kerületi

mozgások;

Bíróság Központi Kerületi Kalifornia.

kívánt Képesítési

1. Tapasztalat peres ügyek alapján indított Business & Szakmák Szekció 17200 és

2. A tapasztalat és képes együttműködni a kormányzati szervek, megválasztott tisztségviselők, köztisztviselők,

3. Tapasztalat dolgozik a helyi, állapot, és a szövetségi bűnüldöző és szabályozási ügynökségek,

seq.

és az egyes polgárok; és

és a fogyasztói, és egyéb érdekképviseleti csoportok.

Tudás, szakértelem, és képességek:

Rendelkeznie kell a szükséges ismeretekkel, szakértelem, képességek és a tapasztalat és képes megmagyarázni és

igazolni, vagy anélkül ésszerű alkalmazkodást, hogy az alapvető funkciókat a

munkát lehet végezni.

A tudás a polgári jog, bírósági eljárás és a bizonyítás szabályait.

Ismerete elvek és módszerek a jogi kutatás.

Ismerete önkormányzati kódok és a vonatkozó állami törvények és szövetségi törvények.

Ismerete jogi hivatkozások és korlátozások.

Ismerete önkormányzati szervezet és a City menedzsere kormány.

A tudás az önkormányzati költségvetés.

Ismerete személyzet értékelési.

Ügyességi elemzésében tények, jogi kötelezettségvállalás és hatása, precedens, tájékoztató jellegű és

értelmezése és alkalmazása jogi alapelvek összetett jogi kérdéseket.

Ügyességi elkészítésére és bemutatására írásbeli és szóbeli jogi vélemények, tanácsot és javaslatot.

Ügyességi fejlesztése és jóváhagyása politika, szerződések, stb..

Járatos értékelése személyi teljesítmény.

Ügyességi létrehozásában és fenntartásában hatékony munkakapcsolatokat Tanács, bíróság

tisztviselők, ügyvédi, érdeklődési csoportok, gyártók, ügyfelek, Város alkalmazottak és a

nyilvános.

Mintegy superadmin

Ellenőrizze azt is,

Recepciós munka leírása Minta

Készítsünk kimenő posta küldött FedEx és a UPS, stb. Megrendelést irodai …

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező kitölteni *