itthon / Munkaköri leírás / Papi Munkasablon

Papi Munkasablon

Végezze lelki dicséret és elvégzi a különböző vallási tulajdonságokkal kapcsolatos erkölcsi és rutinját lelki vallás. Segítséget nyújtani, valamint szellemi és erkölcsi támogatást a tagok.

Szakismereteket követelmény
  • Remélem, és ösztönzi a spiritualitás.
  • Vizsgáljuk tisztelt szövegek, mint a Somebody, Tóra, vagy Korán.
  • Tedd és a kínálat tárgyalások, amelyek más vagy prédikációk.
  • Kezelése és az ólom a szolgáltatók, amelyek vallási, amelyek jellemzőek.
  • Beszéljétek információra vallási kérdések képzés, ellátó pirítós, vagy létrehozása cikkek.
  • Tanácsot, akik megtalálják módosítását, ez a hit adott.
  • Szárnysegéd emberek vagy csoportok kapcsolatos szellemi, szellemi, vagy egyedi vágyak.
  • Látogasson emberek az otthonokban vagy börtönökben ellátására szolgáltatást és kényelmet ezekre.
  • Nevelés parancsnokai junior csapat, vagy egyházi, szomszédság.
  • Szertartásokat vagy vallási szertartások.
  • Áttekintik és értelmezik szigorú előírásokat, tanok.
  • Elvégzésére külön szertartások, mint például házasságok, emlékművek, vagy megerősítéseket.
  • Reagálni vészhelyzetekben vagy visszaesés a segítségkérés.
  • Készítsünk módszereket, amelyek fiók, amely gyülekezeti bővíthető.
  • Együttműködés a bizottságok vagy egyének az ügyek, amelyek gazdasági vagy vezetéssel gyülekezetek.
  • Készítsünk hozzátartozók lelki események részvétel.
  • Végrehajtás admin feladatai, például melynek karbantartási vagy szolgáltatás, vásárlás biztosít, ügyvezető így felügyelet, vagy ellenőrző munkát a dolgozók .
  • Lásd egyénenként, csoport segítséget megoldások, vagy az orvosok.
  • Vegyen részt adománygyűjtő akciók támogatására gyülekezeti tevékenységek vagy felszerelve.
  • Módszerrel vagy irányítsa képzési programokat, amelyek a lelki.
  • Közösség, intézkedik vagy vegyen részt vallásközi, polgári, tájékoztató, vagy szabadtéri rekreációs mögött vagy a kapcsolódó, a vallási tervek.

Work Pursuits selejtező
  • Olvasott szöveg értése, megértése létrehozott mondatok és mondatok a munkával kapcsolatos dokumentumok.
  • Aktív hallgatás-To, amit mások mondanak kínál teljes figyelmet, szerzés ideje, hogy megértsék a terméket gyártanak, kíváncsi lekérdezések megfelelő, ahelyett, hogy megszakítaná a megfelelő helyzetekben.
  • Írás-papíron igaz, hogy a kívánságait a tömeg beszélgettek hatékonyan,.
  • Kommunikáció-beszél másoknak is beszélve információk sikeresen.
  • Számtani használata számtani próbálja megoldani a problémákat.
  • Sci-módszerek használatával és ellenőrzött szabályok problémák megoldására.
  • Arra gondoltam, hogy a kritikus Foglalkoztató érvelés és oka, hogy ismerjék az előnyök és a hibákat a választási lehetőségek, megállapítások vagy a módját, hogy a bajok.
  • Aktív Tanulás-tudás a következményei az új info kapcsolatos jelenlegi és jövőbeni problémamegoldás és döntéshozatal.
  • Tanulási stratégiák-hasznosítása és választja coachingPEReducational megközelítések és folyamatok illik az adott helyzet edzés vagy ha mastering friss dolgokat.
  • Ellenőrzés-TrackingORExamining teljesítménye magát, más személyek, vagy a vállalatok úgy vélik korrekciós intézkedést, vagy generálni fejlesztések.
  • Szociális perceptiveness-lévén nem ismeri othersA válaszok miért reagálnak, mert ők és a megértés.
  • Koordinációs-beállítása cselekvések másokkal kapcsolatban’ akciók.
  • Marketing-koldulás másokkal, hogy javítsák az agyuk, vagy szokások.
  • Település-Figyelembe mások együttesen és próbálják összeegyeztetni eltérések.
  • Segítő-utasítást másoknak, hogyan kell lépni.
  • Company orientációja-Határozottan törekszik arra, hogy az egyének támogatása.
  • Komplex problémamegoldó-Megkülönböztető bonyolult problémái és critiquing kapcsolódó info termelni, és mérlegeli lehetőségeit és alkalmazza jogorvoslatok.
  • Eljárások Research-Tanulás igényel és áru előfeltételeit, hogy a layout.
  • Technológiai tervezés-Technology, hogy a fogyasztási és összehangolása eszközöket, vagy hogy akar.
  • Eszközök kiválasztása meghatározó a fajta berendezések és eszközök szükségesek komolyan, hogy végre egy karrier.
  • Telepítés Eszközök felvétele, felszerelés, kábelezés, vagy tervezi teljesíteni leírások.
  • Fejlesztés-írása számítógépes programok tekintetében a különböző funkciók.
  • Működés Tracking látó felhívja értékelések, vagy további jelzések jelek, hogy megbizonyosodjon arról a készülék éppen működik hatékonyan.
  • Eljárás és kezelése-irányító működését termékek vagy módszerek.
  • Karbantartást végrehajtása rutin karbantartási termékek és meghatározzuk, hogy mikor és milyen megőrzése szükségessé válik.
  • Hibakeresés azonosítása okai dolgozó hibákat és meghatározzuk, hogy mit kell csinálni.
  • Rögzítés-javítás gép vagy technikák alkalmazásával a szükséges berendezések.
  • Minőség-ellenőrzési Research vezető kiértékelések és vizsgálatok tételek, vállalatok, vagy funkciók értékelésére kiváló vagy a hatékonyság.
  • Részletek és döntéshozatal-Tekintettel előnyök és az általános árak várható intézkedések választani, amelyik a legmegfelelőbb.
  • Elemzés-azonosítása milyen módszerrel kell működtetni, és ahogyan változások műveletek, problémák, és környéke befolyásolja eredmények.
  • Systems Analysis-Megkülönböztető intézkedések vagy adatokból a teljesítmény és a célokhoz kapcsolódó rendszer, A szükséges lépések komolyan növelése, illetve megfelelő hatékonysággal.
  • Time-Management-Controlling mások’ alkalmával együtt az egyén személyes időt.
  • Műveletek Takarékpénztár azonosítása, hogy pénzt fog befektetni, így az elvégzett munkát, és az értékesítés ezen díjak.
  • Felügyelete Termék Methods-beszerzése és megtekinti a megfelelő létesítmények használata, Termékek, és alkatrészek szükség ahhoz, hogy a kiválasztott funkció.
  • Administration Alkalmazottak Resources-Motiváló, létrehozó, és amelynek célja az emberek, mint az általuk végzett, kapjanak a legjobb emberek a karrierje.
Oktatási selejtező tapasztalat selejtező
  • Mester-képzés
  • Főiskolai diploma
  • Több mint 2 évek, körül, és annak keretén belül négyéves
Karrier menedzsment ismeretek Feltétel
  • Megvalósítás / erőkifejtés – 93.00%
  • Kitartás – 94.32%
  • Kezdeményezés – 94.95%
  • Vezetés – 94.90%
  • Támogatás – 94.59%
  • Matter kapcsolatos egyéb – 97.60%
  • kulturális pozicionálás – 88.61%
  • Önuralom – 94.83%
  • stressz tűrés – 94.17%
  • CustomizationANDMobility – 94.53%
  • szavahihetőség – 95.31%
  • A tudatosság Aspect – 89.67%
  • Őszinteség – 100.00%
  • Függetlenség – 87.14%
  • kreativitás – 91.76%
  • Analitikus gondolkodás – 94.01%

Mintegy superadmin

Ellenőrizze azt is,

Mezőgazdasági Technikusok Job Description Template

Beállítása vagy folyamatosan laboratóriumi felszerelés, és gyűjtsük össze példákat növények vagy vadon élő állatok. Prepare specimens

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező kitölteni *