Home / Uncategorized / zavarivači, rezači, I Zavarivač Praktični savjeti Opis posla / Obveza predložak i zadaci

zavarivači, rezači, I Zavarivač Praktični savjeti Opis posla / Obveza predložak i zadaci

Izvršni tajnici i izvršni upravni asistenti Opis posla / Zadaci i odgovornosti Uzorak

Osigurava administrativnu pomoć na visokoj razini obavljajući uredske karakteristike kao što su priprema konferencijske pozive, stjecanje gostiju, organiziranje komunikacija, i raspored konferencije, Planiranje rekord računi, kontrolira zahtjeve podataka, i izvršavanju istraga. Također može prakticirati i upravljanje niže razine svećenički tim.

Karijera Vještine Preduvjet
  • Provjerite zapisi dopisa fiskalnih potraživanja, kao i drugi dokumenti, zapošljava demonstracije softver baze podataka, ili za obradu teksta.
  • Proučiti i procijeniti izvješća, Marketing, i ulazni dopise bi se utvrdila njihova vrijednost i strategije njihovog podnošenja.
  • Početak, tip, i distribuciju dolaznih slova, uključujući faks i e-mail.
  • Izvješće i pristup studija, podaci, i korporativnih dokumenti.
  • Pozdravite čitatelje i odlučiti hoće li ili ne bi trebao biti omogućen pristup pojedinim ljudima.
  • Pripremite odgovore na poruke koje sadrže upite koje su programa.
  • Stvaranje putne pripreme za profesionalce.
  • Izvođenje istraživanja, prikupljanje podataka, i napraviti obrasce za zabrinutost i demonstracije po forumima uprave i rukovoditelji.
  • Prisustvujte sastancima za snimanje trenutaka.
  • Odgovor-telefonske pozive i primarni poziva na proslavama koje su idealne ili uzeti podatke.
  • Ostvariti normalne uredske odgovornosti, kao što su na primjer izvršavanja bitna računovodstvo rade, zadržavanje upravljanje informacijama baze podataka, i naručivanje proizvoda.
  • Napravite planove i organizirati za novac, uključujući nadopunjuju osiguravanje luncheons, u vezi ploča, ploča, zajedno s drugim sastancima.
  • Primarna i koordinirati usluga na radnom mjestu, kao što je, na primjer podatke, maloprodajne fondovi, prep sredstva, a usluga pospremanja, za pomoć rukovoditelji.
  • Osigurati pisanju podršku drugih dijelova.
  • Control and keep maintaining executives’ times.
  • okupiti, prepisati, i širiti minuta okupljanja.
  • Susret s ljudima, posebne interesne organizacije, ali drugi u ime djelatnika, odbori, i daske vlasnika.
  • Put do i nadgledati admin politike i tehnike za korporacije ili prakse.
  • Kritika operativni rutine kako bi saznali da li pojave mogli biti proizvedeni u mjestima kao što je na primjer rada, izvještavanje tehnike, ili troškove.
  • Prevedi upravljanje i vođenje procedure i tehnike za osoblje.
  • Detalji metode plaće.
  • Prati i priprema drugog osoblja koje je uslužno i zahtjev pouku radnik po dogovoru treninga ili koordiniranje trening materijal.

Zadatak rutine Zahtjev
  • Čitanje s razumijevanjem-Pismeni sadržaj i rečenice u radnim papirima koje su povezane.
  • Aktivno-slušanje-Ponuda potpunu svijest o tome što drugi ljudi kažu, uzimajući vremena da shvate pojedinosti stvaraju, raspituju pitanja kao ispravan, a ne prekidajući pri navrata da su netočni.
  • Pisanje zapisan kao pravo za potrebe tržišta razgovoru učinkovito,.
  • Komuniciranje-razgovoru s drugima dijeliti informacije s lakoćom.
  • Matematika-Zapošljavanje matematike za rješavanje problema.
  • Tehnologija-Koristeći tehnike i tehnološke principe za otklanjanje poteškoća.
  • Kritičko razmišljanje-Koristeći presudu i razmišljanja prepoznati prednosti i nedostatke nalaza, izbor rješenja ili metode na probleme.
  • Aktivno-učenje-Znajući implikacije novih detalja za obje mogućnosti i najnovije rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Pristupa učenju odabirom i primjenom instructionORinstructional metode i tehnike pravu za situaciju treniranje ili pri učenju čimbenike koji su svježe.
  • Praćenje-OverseeingANDDiscovering učinkovitosti tvrtki, dodatne osobe, ili sami stvoriti promjene ili se korektivne mjere.
  • Socijalna senzibilnosti Sveznajući othersI reakcije i razumijevanje kako se radi zašto oni odgovoriti.
  • Dexterity-Adjusting actions with regards to others’ actions.
  • Marketing-Uvjeravati druge mijenjati radnje ili njihove mozgove.
  • Arbitraža-Pružanje drugima zajedno i žele pomiriti razlike.
  • Pouka-nastavna drugima kako poduzeti.
  • Usluge Orijentacija aktivno traže strategije kako bi pomogli pojedincima.
  • Kompleks rješavanje problema-Identificiranje napredne teškoće i pregled relevantne činjenice istražiti i razviti alternative i primijeniti rješenja.
  • Tvrtke Evaluacija-studiranje želje i robe specifikacije za izradu rasporeda.
  • Projektiranje-tehnologije kako bi se pomoglo osobu i imaju stupanj prijenosa ili građevinske zahtjeve.
  • Alati Izbor-Prepoznavanje vrsta alata i opreme potrebne ozbiljno raditi posao.
  • Montaža-Instaliranje opreme, modeli, ožičenje, ili paketa u susret zahtjevima.
  • Programiranje za proizvodnju računalnih aplikacija za brojne namjene.
  • Operacija praćenje promatranje različitih znakova, pozivi, ili procjene da se osigura uređaj radi ispravno.
  • Funkcioniranje i upravljanje za rukovanje funkcijama uređaja ili tehnika.
  • Oprema održavanja redovitom održavanju opreme i prepoznavanje kad i kakvu vrstu servisa potrebno je.
  • Rješavanje problema-Odlučivanje razloge zabluda koje rade i odabiru kako nastaviti o tome.
  • Popravak-popravak proizvoda ili sustava koji koriste željene alate.
  • Kontrola kvalitete Evaluacija performansi istrage i ispitivanja predmeta, rješenja, ili postupci za procjenu odličan ili učinkovitosti.
  • Pogledajte i odlučivanje-S obzirom na usporedne naknade i velike stvari o akcijama koje je vjerojatno da bi izabrali najprikladniji.
  • Analiza sustava-određivanju koliko prilagodbe u okruženju, funkcije, kao će se uvjeti utjecati prednosti i kako program mora funkcionirati.
  • Analiza sustava za identifikaciju mjera ili naznake performansi sustava i također u odnosu na ciljeve sustava, koraci imali potrebu da se poveća ili pravo performanse.
  • Vrijeme upravljanja-upravljanje osobnim razdoblje od jedne.
  • Administracija Štednja-određivanje kako će novac biti utrošen da se obavlja posao, i čini tih zapisa.
  • Nadzor sadržaja Imovina prihvat i promatranja prema idealnom korištenje sadržajima, oprema, i sredstva potrebna za napraviti izabrane radove.
  • Upravljanje kadrova-Razvoj, motivirajući, i vođenje osobe kao oni funkcioniraju, identificiranje najučinkovitijih ljude za svoje zanimanje.
Zahtjev za obuku Potreba znanja
  • Nekoliko trening College
  • Viši škola diploma (ili GED ili viši škola Ekvivalent kvalifikacija)
  • Iznos Connect (ili dodatna diplomu dvije godine)
  • Nad 2 godine, koliko i uključujući 4 godine
Posao organizacijske sposobnosti Zahtjev
  • AchievementsANDWork – 92.49%
  • Persistence – 93.00%
  • Project – 96.67%
  • Leadership – 87.92%
  • Cooperation – 94.09%
  • Concern for Others – 92.92%
  • Cultural Positioning – 86.94%
  • Self Control – 92.17%
  • Pressure Tolerance – 94.42%
  • Adaptability/Freedom – 93.51%
  • Stability – 94.79%
  • Attention to Detail – 95.70%
  • Integrity – 95.76%
  • Liberty – 90.69%
  • Innovation – 88.43%
  • Thinking – 88.92%

About superadmin

Check Also

Postavljača Opis posla / Odgovornost Uzorak i poslovi

Stvaranje ili popravak namještanje pogledu razvojnih zadataka, proizvodnja vegetacija, posjećuju dvorišta, krstarenja i brodogradilišta, ili …