Dom / Administrator|Služba za korisnike / Site inspektor Opis posla Uzorak

Site inspektor Opis posla Uzorak

Site inspektori nametnuti građevinske standarde i kod propisa, a

provjera strukturne pouzdanost u izgradnju novih i renoviranje projekata.

Pojedinci koji su završili arhitekture ili inženjering stupanj

Program može biti poželjna od strane nekih poslodavaca, ali maturanti

sa građevinskom iskustva često ulaze ovo područje, kao i. Profesionalac

certifikat ili vlada dozvola može biti potrebna za zapošljavanje.

ODGOVORNOSTI NA POSLU

1. Pregledati i snimanje građevinskih radova koje izvodi

Izvođač na gradilištu i riješiti je web-lokaciju generira kamenoloma zadrugara,-

usklađuje sa Resident Engineer.

2. Kako bi se osigurala učinkovitost rada u strogom skladu s

crteži i specifikacije.

3. Nadzor i pregled dodatnih radova i izvan dosega

Radovi provodi izvođač.

4. Obradu zajedničkih mjerenja oblika i održavati evidenciju

njihov status.

5. Voditi evidenciju izvršenih radova za donošenje privremene i konačne isplate

kao i izgrađen planova.

6. Provjerite posebne napomene i dokumentirati izvođačima aktivnosti koje

može dovesti do zahtjeva.

7. Budite fer i tvrtka u poslovanju s izvođačem.

8. Razmotriti alternative i posljedice pažljivo prije

donošenje odluka.

9. Provjerite zglobovi temperatura sabijanje i površina asfalta.

10. Provjerite sve obrasca radi ojačanja i sl prije beton zalivši.

11. Koordinira i surađuje s izvođačima web Foremana za sve

aktivnosti.

12. Pridržavati sigurnih metoda rada i izvješće o stanovnik

inženjer za nezgode na licu mjesta.

13. Održavati detaljan dnevnik dio dana s radnim aktivnostima pitanja rada

odobreni ili odbijeni sati rada radnika i opreme koji se koriste

itd i znak na kraju svakog dana.

14. Koordinirati sa laboratorijski tehničar i organizirati

uzorkovanje i testiranje na zadovoljavajući način rada i kvalitete

Ispitivanje osiguranje sumnjivih materijala.

15. Provjera Dan rada evidenciju podnesenih od strane izvođača.

16. Nadzor i pregled svih građevinskih aktivnosti provodi

od strane izvođača radova na gradilištu.

17. Vođenje evidencije o web-resursa dnevno napretku rada

inspekcije izgradnja i radionica crteži metoda izjave

i ITPs testiranje planovi inspektor.

18. Izrada posebne bilješke i dokumente ugovorne aktivnosti koje

19. Izrada uputa odredište za bilo kakvu zahtijeva odstupanja od ili

dopune natječajne dokumentacije.

20. Prijavi upitne metode poslovanja od strane izvođača radova na

inžinjer.

MINIMALNI UVJETI Diplomski od visoko

škola i 2 godina iskustva u inspekciju ili

Gradnja obrta ili bilo ekvivalent kombinaciju

obrazovanje i iskustvo.

O superadministratora

Provjerite također

Izvršni asistent Opis posla Uzorak

Opis posla / Roles and Responsibility Sample In order to be considered for this role

Dopust jedan Odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena. obavezna polja su označena *