Home / Uncategorized / Nuklearna medicina tehnologa Opis posla / Poslovi i predložak odgovornost

Nuklearna medicina tehnologa Opis posla / Poslovi i predložak odgovornost

Napraviti, pružiti, i mjerenje izotopa u liječenju, analitički pomoću izbor opreme koja je radioaktivni izotop. Provjerite investicijske alternative radioaktivnih proizvoda i izračunati radiologa se uzimati doze. Tema pacijenti na zračenje. Izvođenje količinu tjelesne, hitne crvenih krvnih stanica.

Karijera vještine potrebna
  • Koriste računalo i sljedeći physicianis propisane.
  • Road and find radiopharmaceuticals in-patients’ physiques, pomoću digicam za izradu fotografija koje su fotografski ili računalo.
  • Objasnite pružiti pomoć za njih tijekom provjere metoda i provjeriti postupke i sigurnosne mjere zaštite za pacijente.
  • Napraviti računalo razvijeno ili filmske slike od strane liječnika u svezi s tumačenjem.
  • Proces srčane funkcije izvješća, korištenje PC.
  • Eliminirati radioaktivne komponente i trgovina radiofarmaceutika, kasniji procesi sigurnosne emisija.
  • Dokument i proces ishodi postupaka.
  • Pripremite zaliha radiofarmaceutika, boravak sa sigurnosnim zahtjevima koje umanjuju svjetlo iskustva pojedinaca i osoblja.
  • Držite i kalibraciju laboratorijskih i radioaktivnih izotopa proizvode.
  • Dobiti informativne podatke o sufferersI bolesti i medicinske povijesti upravljati mogućnost tehnike koje su analitički u vezi terapije.
  • Crvena stanični taktički, količina krvi, procijeniti rad žlijezda, ili radioaktivnost pati, zapošljava čitatelje scintillometers, ili različite laboratorijske prijenosnika.
  • Pripremite ili upravljati učenika ili podređeni medicine tehnolozi.
  • Dajte radiofarmaceutika ili emisiju intravenozno pronaći ili uvjetima adresa, pomoću radioaktivnim izotopom alata, U tijeku liječnika.
  • Ostvariti kontrole kvalitete provjere na kliničkim alata ili kamere.
  • Emisija, Emisija položaj polja pacijenta kako bi se omogućilo za mnoge korisne terapije suffereris bolesti, korištenje PC, i grede.
  • Dodaj radioaktivnih sastojaka u znanstvenim pojedinaca, na primjer krv, piškiti, ili otpad, saznati razine endokrini ili ljekovitu farmaceutska.
  • Razviti postupke liječenja za planove medicina liječenja koje su nuklearna.

Zadatak rutine Nužnost
  • Čitanje s razumijevanjem-Razumijevanje sastoji točke i linije u dokumentima u vezi s radom.
  • Aktivno-slušanje-to što drugi ljudi govore pruža potpunu pozornost, stjecanje vremena i energije realizirati faktori gradi, raspituju pitanja kao ispravan, i nikad ne prekida u situacijama koje su u krivu.
  • Pisanje-u pisanom obliku ne kao neprikladan za željama publike uspješno interakciji,.
  • Govoreći-razgovoru s drugima prenijeti podatke ispravno.
  • Matematika-Primjena matematike za popravak problema.
  • Znanost-Primjena kliničke principe i metode za rješavanje problema.
  • Kritičko razmišljanje-Primjena logiku i mislili da utvrdi slabosti i prednosti pristupa, rezultata ili alternativni odgovori na pitanja.
  • Aktivno učenje-Spoznavanju nove informacije u prednosti za obje buduće i sadašnje rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Pristupa učenju-Koristeći i odabrati trainingOReducational tehnike i tretmani pristajući specifičnu situaciju treniranju ili pri učenju novih pitanja.
  • Praćenje-CheckingANDDiscovering učinkovitosti dodatnih ljudi, sami, ili agencije za izmjene ili razmotriti korektivne mjere.
  • Socijalna senzibilnosti-Biti svjestan othersA tendencija dok oni zašto se ponašaju i razumijevanjem.
  • Kontrola-Podešavanje radnje u odnosu na othersI akcije.
  • Marketing-Uvjeravati druge da poboljša navike ili svoje misli.
  • Arbitraža-Uzimanje drugih zajedno i pokušavaju pomiriti razlike.
  • Nastavni-Obrazovanje drugi KAKO napraviti potez.
  • Tvrtka Orijentacija-Definitivno potrazi za metodama koje pomažu osobama.
  • Napredna Rješavanje problema-Identificiranje složena pitanja i kritiziranje povezanog info procjene i izgraditi alternative i primijeniti lijekove.
  • Tvrtke Evaluacija-Ispitivanje rješenje preduvjeti i želi napraviti raspored.
  • Projektiranje-tehnologije ponuditi potrošača i mijenjanje opreme ili izgradnju potrebama.
  • Oprema Izbor-Odlučivanje vrste opreme i alata imali potrebu za obavljanje posla.
  • Instaliranje-Dodavanje uređaja, proizvodi, kabliranje, ili namjerava ispuniti zahtjeve.
  • Kodiranje-pisanje računalnih aplikacija u vezi svrhe koje se razlikuju.
  • Operacije Praćenje promatranje ostale signale, ručice, ili značajki kako bi osigurao opremu funkcionira učinkovito.
  • Funkcija i upravljačke Sprječavanje funkcija sustava ili alata.
  • Oprema za održavanje-Postizanje rutinu brige o brzini i odlučivanju kada i kakav održavanje je potrebno.
  • Rješavanje problema-Identificiranje razloge zbog zabluda koje djeluju i određuju što učiniti o tome.
  • Popravak-Vraćanje modela ili sustava pomoću alata koji su potrebni.
  • Kontrola kvalitete ispita-Izvođenje ispitivanja i preglede predmeta, usluga, ili procesi suditi učinkovitost i odličan.
  • Vladanja i odlučivanja-Uzimajući u obzir komparativne naknade i velike stvari o ponašanju koje je moguće pronaći onaj koji najbolje odgovara.
  • Analiza-Određivanje kakav programa treba raditi i kako promjene u poslovanju, Uvjeti, i okoliš može utjecati na rezultate.
  • Sustavi Evaluacija-Određivanje aktivnosti ili znakove izvedbe i odgovarajuće ili mjere imao potrebu da se poveća učinkovitost, u odnosu na ciljeve sustava.
  • Time Management-Controlling the personal time as well as others’ moment of one.
  • Nadzor financijskih sredstava-Identificiranje kako će sredstva biti uložena da biste dobili posao ostvaren, i prodaja u vezi tih troškova.
  • Nadzor materijala Methods-promatranja i primanja na pravilnu uporabu objekata, proizvodi, i materijali potrebni za napraviti određenu funkciju.
  • Administracija zaposlenika resursa-Uspostavljanje poticanje, i usmjeravanje pojedinaca, dok su oni funkcioniraju, identificiranje najbolje osobe za zanimanje.
kvalifikacije za obuku Zahtjev znanja
  • Affiliate diploma (ili dodatna razina dvije godine)
  • Prvostupnička diploma
  • Više od 1 godina, koliko i 2 godine i uključuje,
Zadatak ovlasti vještine potrebna
  • AchievementANDAttempt – 94.04%
  • Tenacity – 94.80%
  • Motivation – 94.56%
  • Leadership – 92.93%
  • Cooperation – 95.35%
  • Issue for Others – 95.30%
  • Social Positioning – 93.50%
  • Self Control – 93.90%
  • Stress Tolerance – 95.09%
  • AdaptabilityANDFreedom – 94.84%
  • Stability – 95.18%
  • Awareness of Aspect – 95.89%
  • Strength – 94.08%
  • Freedom – 95.46%
  • Advancement – 93.70%
  • Thinking – 95.31%

About superadmin

Check Also

Postavljača Opis posla / Odgovornost Uzorak i poslovi

Stvaranje ili popravak namještanje pogledu razvojnih zadataka, proizvodnja vegetacija, posjećuju dvorišta, krstarenja i brodogradilišta, ili …