Dom / Nekategorizirane / Grejderi I Sorters, Poljoprivredni Proizvodi Opis posla / Zadaci i dužnost uzorka

Grejderi I Sorters, Poljoprivredni Proizvodi Opis posla / Zadaci i dužnost uzorka

Razred, raznolikost, ili premjestiti obroka koji je cijeli i drugih poljoprivrednih roba koje veličine, funti, hlad, ili bolest.

Posao Vještine Preduvjet
  • Rank i vrsta proizvoda prema elementima, kao što su na primjer boje, vrste, dužina, šire, izgled, osjećaj, aroma, i kvalitete kako bi bili sigurni odgovarajuće rukovanje i korištenje.
  • Bacanje ispravno ili lošije proizvode ili neobična stvar, i položaj proizvodi koji su prihvatljivi u posudama za kontrolu koja je još.
  • Vaganje stavki ili procjene njihove funti, estetski ili po osjećaju.
  • Stavljanje robe u kontejnerima u skladu s razine i razine razreda na loncima.
  • Prijavi ID ili stupanj količine na ulaznice ili utovar, dobivanje, ili prodaja posteljina.
  • Nezavisni čuperci vlakana između prstiju kako bi se utvrdilo kohezivni kvalitetu materijala i snage.

Zadatak Akcije trebate
  • Čitanje znanju Znanje rečenice i pripremljene rečenice u vezi s radom datoteke.
  • Aktivno slušanje-Predstavljajući punu pažnju na ono što drugi kažu, korištenje vremena za vas da razumiju faktore se napravi, pitajući se upiti što pravilno, i nikad ne guši u trenucima koji su neprimjerene.
  • Proizvodnja-razgovor učinkovito zapisana kao pristajući potrebe publike.
  • Govoreći-razgovoru-drugima prenijeti podatke ispravno.
  • Matematika-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • Istraživanje-Primjenom medicinske politike i metode za rješavanje problema.
  • Criticalthinking-Koristeći pravo i razlog da mjesto vještine i nedostatke nalaza, Alternativna rješenja ili pristupe pitanjima.
  • Aktivno učenje-Razumijevanje djelovanja informacija da je svježe za svaku budućnost i postojeće rješenje problema i donošenje odluka.
  • Strategije-Koristeći i odabir coachingANDinstructional tehnike i tehnike upravo za situacije kada mastering ili obrazovanje novih točaka učenja.
  • Praćenje-MonitoringORAssessing učinkovitost sebe, ljudi koji su ostali, ili korporacija za izradu izmjena ili razmotriti korektivne mjere.
  • Socijalna senzibilnosti-Biti svjestan othersA tendencije i znajući zašto su reagirali jer im je činiti.
  • Kontrola mijenjanja aktivnosti u odnosu na othersI aktivnosti.
  • Uvjeravanje-Uvjerljiv druge da promijene svoje glave ili akcije.
  • Rasprava-Isporuka drugima zajedno i pokušaja da se pomire razlike.
  • Trening-Pouka drugi KAKO poduzeti.
  • Usluga Orijentacija-Definitivno potrazi za pristupe za pomoć pojedincima.
  • Napredno rješenje problema-Razlikovanje napredne nevolje i pregled informacija koje su relevantne u obzir i za proizvodnju izbore i primijeniti lijekove.
  • Operacije Evaluacija-obzirom robe preduvjeti i želi napraviti raspored.
  • Tehnologija Dizajn-Inženjering ponuditi korisniku i izradu ili mijenjanje uređaji zahtjeve.
  • Alati Izbor-Identificiranje alata i opreme na kakve potrebne ozbiljno izvršiti zadatak.
  • Montaža-Dodavanje oprema, strojevi, žice, ili programe kako bi zadovoljio zahtjeve.
  • Razvoj-Skladanje računalnih aplikacija za funkcije koje su različite.
  • Operacija praćenje promatranje poziva, mjerači, ili dodatni signali kako bi bili sigurni da je oprema trenutno radi ispravno.
  • Postupak i kontrola-Postupci za rukovanje alata ili metoda.
  • Održavanje-Postizanje rutinsko održavanje alata i prepoznavanje kad i kakvu vrstu servisa će postati neophodno.
  • Rješavanje problema-Utvrđivanje razloga za funkcioniranje pogreške i odluči kako nastaviti o tome ništa od toga.
  • Vraćanje-fiksiranje sustava ili opreme korištenje opreme koji su neophodni.
  • Kontrole kvalitete ispita-Izvršavanje istrage i ispitivanja proizvoda, usluga, ili operacija za procjenu učinkovitosti i kvalitete.
  • Vidi i odlu-S obzirom na prednosti i opći troškovi mogućih aktivnosti koje možete izabrati onu koja je najprikladnija.
  • Analiza sustava-Određivanje prilagodbe put u atmosferi, poduzeća, kao i uvjeti će utjecati prednosti i kakav način treba raditi.
  • Metode Evaluacija-Razlikovanje koraka ili naznake performansi sustava, kao i točne korake potrebne kako bi se poboljšala učinkovitost, u skladu s ciljevima uređaja.
  • Vrijeme upravljanja za rukovanje prigodu drugih uz oneis vlastitom razdoblju.
  • Poslovanje financijskih sredstava-odlučivanje kako prihodi će se koristiti kako bi dobili posao dovršen, i knjigovodstvo u vezi tih troškova.
  • Nadzor Materijali potencijala gledanja i primanja s odgovarajućom korištenje objekata, alat, i materijali imao potrebu učiniti određenu funkciju.
  • Nadzor kadrovskih resursa-Stvaranje ohrabrujuće, i vođenje ljudi, jer oni djeluju, identificiranje najučinkovitijih ljudi za taj zadatak.
Obrazovanje kvalifikacije Zahtjev znanja
  • Manje-od Top spremu
  • Viši SSS (ili GED ili viši škola Ekvivalent kvalifikacija)
  • Mnogi klase fakultet
  • nijedan
Zanimanje za kontrolu vještine potrebna
  • AchievementANDAttempt – 83.24%
  • ustrajnost – 81.08%
  • Motivacija – 84.59%
  • Upravljanje – 75.40%
  • Pomoć – 82.78%
  • Problem za druge – 82.64%
  • Socijalna Poravnanje – 84.27%
  • Samo kontrola – 84.64%
  • Tolerancija tlaka – 80.58%
  • VersatilityANDVersatility – 89.08%
  • Pouzdanost – 94.96%
  • Usredotočiti na detalje – 87.92%
  • Integritet – 89.27%
  • nezavisnost – 87.74%
  • Inovacija – 79.68%
  • Analitičko razmišljanje – 86.09%

O superadministratora

Provjerite također

Baristas Opis posla / Zadaci i odgovornosti Predložak

Napraviti ili poslužiti specijalizirane kavu ili dodatne pića. Function food for example sandwiches or baked

Dopust jedan Odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena. obavezna polja su označena *