Home / Uncategorized / Poslovni Piloti Opis posla / Funkcije i odgovornosti Uzorak

Poslovni Piloti Opis posla / Funkcije i odgovornosti Uzorak

Aviator i razumjeti airfare postavljenih -winged avion na usluga u zračnoj pjesama koje su nonscheduled, ili helikoptera. Zahtijeva Poslovni Pilot certifikat. Uključuje najam pilota pomoću pripadajuće certifikate, i atmosferi kisika i hitna pilote izleta.

Karijera vještine potrebna
  • Provjerite zrakoplova prije rutama kako bi bili sigurni da drugi programi, kontrole, uređaji, i aplikacije izvode odgovarajući.
  • Kontakt ručka kule za ulaz preporuka, polijetanja razmaci, a također i druge pojedinosti, putem radio proizvode.
  • regulira, i preliminarni avioni, obavljanje prijevoza e-mail, putnici, ili dostave na temelju zakona sitnica ideja, i tehnike metode.
  • Operacija Monitor motor, unos energije, i obavljanje zrakoplovnih sustava tijekom rute.
  • Razmislite vanjski uvjeti visine, zrakoplovi opterećenja, i brzine i informacije informacije procijeniti brzinu potrebnu da se zrak.
  • Dobiti promjene rute, opterećenja, benzin osigurava, ili rasporedi kako bi bili sigurni sigurnost letova.
  • Steći i podaci za procjenu, kao što su punjenje opterećenja, energenata i rasporedi letenja kako bi se utvrdilo vrijeme putovanja strategije i utvrditi potrebne promjene.
  • Pristup zrakoplova accordingto društva i vlasti pravila, korištenje zrakoplovne karte i navigacijske alate.
  • Upotrijebiti instrumenata na pilot ravninama vidljivosti slab.
  • Provjerite prtljage ili tereta kako bi se osiguralo da je učinkovito učitava.
  • Potražnja promjene u visinama kao situacijama formi.
  • Odaberite stope koje će osigurati najbrži, najbolje, i najfinija letovi i staze.
  • Organizirajte avionskih karata potrage mljeveni posada i ručkom zračnim prometom, i obavijestiti članove posade leta i check tehnika.
  • Objavi dane činjenice u letu zapisa, kao što su na primjer slučajevima letova, visine letjeli.
  • Kako bi se osiguralo da se letovi se mogu uskladiti s različitim zračnim prometom datoteka device-putovanje planova s ​​kontrole prometa kisika.
  • Nadzire članova posade koji su različiti.
  • Soar with preliminary or other pilots – certificate applicants to judge their talents.
  • Co-pilot ili izvršavati obveze kapetanove kao-traži od aviona.
  • Nauči procedure i čvrste propise za pilote koji su ostali.
  • Recite Znalac zrakoplovce i dodatne pilota u avionima funkcijama.
  • Izvođenje tijekom leta ispitivanja i procjene na odabranim visinama iu većini oblika vremena kako bi se utvrdilo prijemčivost i druge karakteristike opreme i tehnike.
  • Spašavanje i ostaviti ranjene osobe.
  • Provesti održavanje zrakoplova koji je minimalan i vratiti raditi, ili organizirati velike održavanje.
  • Planirajte i proizvoditi vrijeme putovanja aktivnosti i redoslijeda ispitivanja i pripremiti izvještaje o procjeni leta.
  • Aviator avioni ili helikopteri preko poljoprivrednog zemljišta na nižim nadmorskim visinama do čestica ili špricati polja imaju gnojivo ili pesticidi.
  • Provjerite učinkovitost airfare za avione koji su svježi i svježe.

Zanimanje Pursuits Nužnost
  • Čitanje znanju Znajući linije i pismene izraze u radnim papirima koje su povezane.
  • Aktivno slušanje-Pružanje potpunu pažnju na ono što drugi ljudi kažu-, korištenjem vrijeme prepoznati čimbenike koji se napravio, pitate pitanja kao pravi, a ne mesmerizing na vrijeme koje su netočni.
  • Izdavaštvo-razgovor uspješno zapisano ne kao neprikladan za potrebe publike.
  • Govoreći-razgovoru s drugima prenijeti podatke učinkovito.
  • Matematika-Zapošljavanje matematike za rješavanje problema.
  • Znanost-Zapošljavanje medicinskih propisa i metoda za rješavanje problema.
  • Kritičko razmišljanje-Koristeći logiku i razmišljanje da prepoznaju prednosti i nedostatke zaključaka, zamjena lijekovi ili pristupe pitanjima.
  • Aktivno-učenje-shvaćanje značenja novih informacija za postojeće i buduće rješavanje problema odlučivanja i.
  • Učenje pristupi-branje i korištenje instructionORinstructional pristupe i tehnike prikladne za specifične nastave situacije ili kada je razumjeti točke koje su nove.
  • Praćenje-MonitoringANDExamining učinkovitost dodatne osobe, sebe, ili tvrtke poduzeti korektivne mjere ili za stvaranje promjene.
  • Socijalna senzibilnosti-Svjesni othersI reakcije kao što to čine zato da reagiraju i razumijevanje.
  • Coordination-Adjusting actions in relation to others’ steps.
  • Uvjeravanje-Učinkovito drugi mijenjati navike ili njihove intelekti.
  • Rasprava-Pružanje drugima zajedno i žele pomiriti razlike.
  • Pomaganje-Pouka drugima samo kako da poduzme akciju.
  • Tvrtka Orijentacija-Definitivno traži načine kako bi pomogli osobama.
  • Napredno rješenje problema-Razlikovanje složenih problema i istraživanje podataka koje je relevantno ocijeniti i razvijati alternative i primjene lijekova.
  • Operacije Evaluacija-S obzirom na želje i rješenje treba stvoriti dizajn.
  • Projektiranje-tehnologija ponuditi korisniku i mijenjanje alata ili stvaranje potrebe.
  • Oprema Izbor-Odlučivanje vrsta opreme i alata imao potrebu učiniti djelo.
  • modeli za montažu-Montaža, proizvodi, ožičenje, ili namjerava zadovoljiti naočale.
  • Kodiranje-pisanje računalnih paketa za razne svrhe.
  • Funkcija poziva Praćenje-Vidjevši, značajke, ili različite signale kako bi se osiguralo da je oprema radi ispravno.
  • Operacije i ručka-generalni funkcije alata ili uređaja.
  • Oprema za održavanje-Postizanje održavanje koji je rutinski na brzinu i određivanju kada i kakvu održavanja bit će potrebno.
  • Rješavanje problema-Prepoznavanje faktora iza zabluda koje djeluju i odabirom kojem smjeru da ide o bilo kojem od njega.
  • Učvršćivanje-krpanje tehnike ili modela pomoću željene metode.
  • Kontrole kvalitete Analiza performansi ispitivanja i inspekcije predmeta, tvrtke, ili operacije kako bi se ocijenilo funkcionalnost ili odličan.
  • Pogledajte i donošenje odluka-S obzirom na opće troškove i prednosti vjerojatno ponašanje pronaći onaj koji najbolje odgovara.
  • Analiza-Određivanje kako tehnika treba izvesti i način poboljšanja u poduzećima, Uvjeti, a atmosfera će utjecati na učinke.
  • Analiza sustava-Razlikovanje postupci ili znakovi performansi sustava, kao i točna ili mjere potrebne kako bi se poboljšala učinkovitost, u odnosu na ciljeve stroja.
  • Vrijeme upravljanja za rukovanje razdoblje od drugih, kao i oneis privatnog vremena.
  • Administracija novac za odlučivanje kako sredstva nesumnjivo će se koristiti da biste dobili posao dovršen, i prodaja u vezi tih troškova.
  • Nadzor sadržaja Imovina-promatranje i stjecanje prema pravilnom korištenju objekata prijenosnika, i materijal proizvodi imao potrebu učiniti određenu funkciju.
  • Operacije zaposlenika resursi usmjeravaju osobe, dok su, stvaranje, i motivirajuće djeluju, utvrđivanje najboljih osoba za svoju karijeru.
Zahtjev za obuku iskustvo potreba
  • Prvostupnička diploma
  • Srednja škola diploma (ili GED ili viši škola Ekvivalent Certifikacija)
  • Nad 2 godine, oko uključivo 4 godine
Posao ovlasti Vještine Zahtjev
  • SuccessOREffort – 94.21%
  • Tenacity – 94.20%
  • Initiative – 95.27%
  • Control – 91.86%
  • Cooperation – 92.44%
  • Issue regarding Others – 87.08%
  • Cultural Positioning – 87.89%
  • Selfcontrol – 92.03%
  • Pressure Threshold – 94.17%
  • Versatility/Versatility – 93.14%
  • Dependability – 94.94%
  • Focus on Detail – 95.25%
  • Reliability – 89.82%
  • Freedom – 90.54%
  • Creativity – 87.13%
  • Thinking – 90.46%

About superadmin

Check Also

Postavljača Opis posla / Odgovornost Uzorak i poslovi

Stvaranje ili popravak namještanje pogledu razvojnih zadataka, proizvodnja vegetacija, posjećuju dvorišta, krstarenja i brodogradilišta, ili …