Home / Uncategorized / Vozači autobusa, Tranzit i međugradskih Opis posla / Odgovornost Uzorak i poslovi

Vozači autobusa, Tranzit i međugradskih Opis posla / Odgovornost Uzorak i poslovi

Get motora ili autobus trener, uključujući česte staze poduzeća, događaji, i privatni lud. Pojedinci su pomoć mogli pomoću prtljage. Možda skupiti cijene ili prolazi.

Posao Vještine kvalifikacije
  • Provjerite automobili i ispitati benzin ulja, i kreće se u rasponu ispred odlaska.
  • Igralište automobili na trčanje područjima, tako da putnici mogu ploča.
  • kašnjenja ankete ili ozljede.
  • Vodič putnici da se odmara i organizirano, a na automobilima.
  • Kontrola zagrijavanje, osvjetljenje.
  • Vožnja automobila na određenim stazama ili čak određena mjesta accordingto razdoblju rasporeda, u skladu s prometnim politikama kako bi se osiguralo da putnici imaju iskustvo koje je siguran i jednostavan.
  • pomoći ljudima, kao što su na primjer nesposobne ili stariji ljudi, Isključite i trenera, jamčiti da sjedi ispravno, pomoći imaju vrećice, i odgovor upite o rutama ili autobusnim puta.
  • Upravljanje putnik hitnim slučajevima ili ometanja.
  • informacije o dokumentu, kao što su novac izjava i upis traje primjer, i dalje održava dnevnik.
  • Akumulirati troškove dolara ili mjesta od pojedinaca.
  • Imajte sanacija shuttle ili autobus.
  • Gomila i prodati prtljagu prtljažnika.
  • Napravite male popravke za automobile i mijenjati gume.

Karijera Aktivnosti Zahtjev
  • Čitanje s razumijevanjem-Razumijevanje linije i pismene izraze u radnim papirima koje su povezane.
  • Aktivno-slušanje-na ono drugih ljudi govore predstavljanja punu pozornost,, stjecanje vrijeme i energiju da ostvari ono što je stvorio, postavljanja pitanja kao prikladan, a ne mesmerizing na neprihvatljivim slučajevima.
  • Stvaranje-zapisan kao pristajući potrebe publika razgovoru učinkovito.
  • Govoreći-razgovoru s drugima spominjemo podatke ispravno.
  • Aritmetička-Primjena matematike za rješavanje problema.
  • Istraživanje-Koristeći tehnike i tehnološke smjernice za rješavanje problema.
  • Misleći da je kritična-Koristeći logiku i razloge uočiti nedostatke i prednosti izbor lijekova, rezultata ili načina za nevolje.
  • Aktivno-učenje-Znajući svježe informacije utjecaje u vezi svakog potencijalnog i sadašnje rješavanje problema odlučivanja i.
  • Learning Metode-Koristeći i odabirom instructionANDtutorial pristupe i postupke prikladne za specifične situacije kada mastering ili upućivanje svježe čimbenike.
  • Praćenje-MonitoringPEREvaluating izvedba sebe, dodatne osobe, ili tvrtke razmotriti korektivne mjere ili napraviti promjene.
  • Social Perceptiveness-Knowing others’ tendencies why they behave as they do and understanding.
  • Dexterity-Adjusting actions in relation to others’ actions.
  • Prodavanje-Pravi drugima da mijenjaju navike ili svoje mišljenje.
  • Pregovaranje-Uzimanje drugih zajednički i pokušaja da se pomire razlike.
  • Trening-Coaching drugi KAKO nešto učiniti.
  • Tvrtka Orijentacija-Pozitivno traže načine za pomoć pojedincima.
  • Kompleks rješenje problema-Identificiranje napredne teškoće i pregled činjenica da je u vezi primijeniti odgovore i uzeti u obzir i da se razvije opcije.
  • Postupci Analiza-obzirom rješenje preduvjeti i želi proizvesti dizajn.
  • Tehnologija Dizajn-Prilagođavanje proizvoda ili stvaranje i inženjering kako bi se pomoglo pojedinca zahtijeva.
  • Gear Selection-Odlučivanje vrste opreme i alata imali potrebu za izvršenje karijeru.
  • strojevi rate-Montaža, proizvodi, ožičenje, ili paketi zadovoljiti naočale.
  • Programiranje-Objavljivanje računalnih aplikacija raznih razloga.
  • Funkcija pokazatelji za praćenje gledanja, pozivi, ili druge znakove kako bi bili sigurni stroj obavlja pravilno.
  • Operacije i ručka za rukovanje funkcijama uređaja ili uređaja.
  • Oprema održavanja redovitom održavanju alata i odlučivanje kada.
  • Rješavanje problema-Prepoznavanje faktora iza problema koji su pokrenuti i odabirom kojem smjeru da ide o tome.
  • tehnike i uređaje Vraćanje-krpanje koristeći metode koje su potrebne.
  • Kontrole kvalitete analiza-radi inspekcije i provjere proizvoda, usluge, ili tehnike suditi učinkovitosti ili kvalitete.
  • Presuda i odlučivanje-S obzirom na opće cijene i koristi od mogućih koraka kako bi pronašli onu koja je najprikladnija.
  • Analiza sustava-odlučivanja što vrsta programa mora raditi i način promjene u okolnostima, funkcije, i atmosfera može utjecati na rezultate.
  • Metode Evaluacija-Razlikovanje postupke ili simptomi izvedbe i također, u skladu s ciljevima naprave, akcije imali potrebu za povećanjem ili ispravnu izvedbu.
  • Vrijeme upravljanja za rukovanje oneis trenucima, kao i razdoblje od drugih.
  • Nadzor Štednja-odlučivanje kako dolara uskoro će se koristiti za dobivanje posao ispunjavanja, i prodaja u vezi tih troškova.
  • Operacije sadržaja imovine-Dobivanje i viđenje idealnog korištenja sadržajima proizvoda, i proizvodi proizvode koji su potrebni ozbiljno raditi određeni posao.
  • Upravljanje radnika resursima-Vodeća osoba, jer oni, razvoju, i poticanje izvesti, ističući najbolje osobe za tu karijeru.
kvalifikacije za obuku kvalifikacije znanja
  • Viši škola diploma (ili GED ili viši škola Ekvivalent kvalifikacija)
  • Manje od diplomu Najbolje škole
  • nijedan
Rad Command Vještine Uvjet
  • Success/Work – 89.66%
  • Endurance – 93.54%
  • Motivation – 89.51%
  • Authority – 90.47%
  • Cooperation – 91.43%
  • Issue regarding Others – 95.82%
  • Cultural Orientation – 84.12%
  • Self Control – 95.55%
  • Stress Threshold – 94.34%
  • AdaptabilityANDFlexibility – 87.45%
  • Dependability – 96.60%
  • Attention to Detail – 93.20%
  • Honesty – 93.22%
  • Liberty – 90.37%
  • Invention – 83.50%
  • Thinking – 83.17%

About superadmin

Check Also

Postavljača Opis posla / Odgovornost Uzorak i poslovi

Stvaranje ili popravak namještanje pogledu razvojnih zadataka, proizvodnja vegetacija, posjećuju dvorišta, krstarenja i brodogradilišta, ili …