Home / Uncategorized / Brijači Opis posla / Dužnost uzorka i zadaci

Brijači Opis posla / Dužnost uzorka i zadaci

Toplina Liječenje oprema utemeljitelja, operatori, i natječaji, Metala i plastike Opis posla / Obveza Uzorak i funkcije

podići , izvesti, ili imaju tendenciju oprema za grijanje, kao što je na primjer topline liječenje plamena, Peći -hardening strojeva, asinkronih strojeva postavlja -treat jeftini ili materijalne stavke.

Karijera Vještine Zahtjev
  • Pročitaj puta generacije i radne upute da utvrdi serija za obradu, peći uvjeti se toplina tretirane.
  • Vremenska Povijest koja su područja poduzete od radijatora za snimanje koji su predmeti postići s obzirom na uvjete za određeno vrijeme.
  • Izvođenje ili teže strojeve, uključujući peći i staviti na mjesto, kupaonice, vatra- stiffing strojevi, i digitalni strojevi, koji se zgusnuo, prekaliti, i toplo-ručka metalna.
  • Određivanje vrste i uvjete kupki i zaustavljanja pritisnite potrebno za postizanje duktilnost, korištenjem topline, i specifičan dio čvrstoću, čvrstina -treating znanje i grafovi od uređaja pristupa, i metali legure.
  • Ukloniti iz grijača nakon puta da se bira, i zraka elemenata koji su suha ili bi u vodi, akril lugom.
  • Mjesto udio u pećima, korištenje špijun barova ili kliješta.
  • Savjetovati novih pojedinci u jediničnih operacija.
  • Izmjena postavki da zadrži temps i situacije zagrijavanje, pomoću termalne instrumente i karte, pozivi i procjene grijača, i obojenost udjela u peći za izradu utvrđuju određivanja.
  • Indukcija krugova grijanja, prisutni valne duljine, kruga grijanja, te uspostaviti temperatura odnos potreban, usmjeren na kućama ulaganja i tvrdoće očekuje se da će liječiti.
  • Put komponente, ili komponente opterećenja na mjesto za otpatke i smeće na transportere da postanu ubrizgava u peći.
  • Put do te funkcije propasti gašenje strojeva kako bi se spriječilo dijelove od savijanje.
  • Nastavite ručke za blagih plinskim plamenicima također modificirati temperature plamena i benzin i kretanje vode.
  • Smanjenje topline kada obrada nije nepotpuna dopustiti komponente za uredan u grijačima ili uređaja.
  • Prijavite viličara, uklanjanje osoblja ili uplate kontejnera dijelova u postrojenje i iz peći i zaustavljanja ispiranja tankova.
  • Provjerite elemente uz pomoć stvarnih korisnika, korištenjem alata tvrdoća koja je testovi, ili vrednovanje i osjećaj proizvode.
  • Situacija plijesni i plastični posteljinu u prtljagu koji su plastični, sadržaj topline ispod žarulje, i voziti sučeljavanje listova strane stroja stresa plijesni.
  • Analizirati elemente kako bi bili sigurni čelične boje i boje u skladu sa značajkama, primjenom poznavanje čelika temperaturi liječenju.
  • Zaštitite komponente koriste ugljen prije umetanja ih u peći kako bi izbjegli bojenje po brzom zagrijavanja uzrokovanog.
  • Popraviti, zamijeniti, i dalje održavanje grijanja uređaja asneeded, korištenje handtools.
  • Počnite transporteri i dostupne vrata grijač za učitavanje popis, ili signala dizalica osoblje otkriti počinje pranje i smanjiti ingota u njih.
  • topla gredice, kafići, diskovi, nosači, zajedno s drugim udjela u danim temperature osnovnih krivotvorenje, trčanje, ili trčanje, korištenje ulja, plin, ili snaga peći.
  • Ljuske i čisto oksida iz opremanje ili dijelova, primjenom kemijskih i vode kupaonice ili repelenata pare.
  • Površina ostvaren izradaka na transportere, korištenje string dizalice ili hladne šipke, ili naznaku dizalica usluga kako bi ih prevesti na budućim područjima.
  • priznanje Pečat toplinska obrada ožiljaka na područjima, pomoću čekića i udaraca.
  • Uređeni i reguliranje stope transportera i role za vrijeme kruga koji su dati da prođe područja kroz pećima koje su kontinuirano.
  • Poslovni zavojnice na opremu i brda elementi, korištenje ručnog alata.
  • Dodavanje ili metala tokarenje stvari koje će povući na elementima kroz peći.
  • Mjesto područja na kolica, pridružiti vakuumske bora u vakuum cijevi, i jednostavno vrećice oko komada kako bi bili sigurni vakuum.
  • Situacija područja u plastične vrećice, i bliski vrećice sa željezom.

Zanimanje Kvalifikacije Akcije
  • Čitanje znanju Razumijevanje rečenice i stvorene stavke u poslove vezane dokumente.
  • Aktivno slušanje-Snabdijevanje ukupno usredotočiti na ono što drugi ljudi govore, korištenje vremena za prepoznavanje predmeta se napravi, raspituju upiti prema potrebi, i nikad ne prekidajući na netočnog vremena.
  • Izdavaštvo-na papiru kao pristajući potrebe tržišta uspješno komuniciranje,.
  • Razgovor-razgovoru s drugima spominjemo podataka uspješno.
  • Matematika-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • Tehnologija-Primjena rješenja i kontrolirane propise za rješavanje problema.
  • Kritička prosudba razmišljanje-Koristeći i mislio da prepozna nedostatke i prednosti alternativnih alternative, zaključci ili metode za probleme.
  • Aktivno učenje-Spoznavanju implikacije svježih detalja u vezi i potencijalni i aktualni rješavanja problema odlučivanja i.
  • Učenje Metode-Odabir i korištenje educationPEReducational pristupe i tretmani odgovaraju problema obrazovanje ili pri proučavanju predmeta koji su novi.
  • Praćenje-OverseeingPERAssessing performanse poduzeća, drugi ljudi, ili sami napraviti promjene ili poduzeti korektivne mjere.
  • Socijalna senzibilnosti-Biti svjestan othersI odgovora i razumijevanje zašto se ponašaju, jer oni.
  • Control-Modifying actions in relation to others’ behavior.
  • Uvjeravanje-Pravi drugima da mijenjaju navike ili svoje mišljenje.
  • Arbitraža-Isporuka drugima kolektivno i pokušava pomiriti razlike.
  • Pomaganje-Pouka drugima samo kako da poduzme akciju.
  • Tvrtka Orijentacija-aktivno traženje pristupa za podršku osobama.
  • Napredno rješenje problema-Utvrđivanje kompleksne probleme i pregled informacija koje su relevantne primijeniti odgovore i uzeti u obzir i razvijati alternative.
  • Tvrtke Evaluacija-Analizirajući uvjete točka i zahtjeve za izradu rasporeda.
  • Tehnologija Dizajn-Inženjering ponuditi korisniku i izgradnju ili promjenu stupnja prijenosa zahtijeva.
  • Alati Izbor-Prepoznavanje vrsta alata i opreme imao potrebu za obavljanje karijeru.
  • Uređaji rate-Dodavanje, zupčanik, ožičenje, ili planira susret specifikacije.
  • Kodiranje-Izrada računalnih programa u vezi s razlozima koji su različiti.
  • Funkcija praćenja viđe poziva ispitivanja, ili različite indikacije pokazatelji biti sigurni da aparat radi ispravno.
  • Operacije i Upravljanje-Upravljanje poslovanje uređaje ili opremu.
  • Održavanje-Postizanje rutinski servis na uređajima i prepoznavanje kad.
  • Rješavanje problema-Odlučivanje razloge pogrešaka koje funkcioniraju i odabirom kako postupiti o bilo kojem od njega.
  • Vraćanje-popravak proizvoda ili uređaja koji koriste instrumente koje su potrebne.
  • Kontrola kvalitete Evaluacija performansi ispita i istrage robe, usluga, ili operacije suditi odličan ili učinkovitosti.
  • Mudrost i odlučivanje-Razmišljajući o usporednim troškova i koristi od mjera koje su potencijalni za izabrati najprikladnije jedan.
  • Analiza-Odlučivanje način na promjene u okruženju, operacije, kao i okolnosti će utjecati prednosti i kako program mora funkcionirati.
  • Metode Evaluacija-Određivanje radnje ili pokazatelja performansi sustava, kao i u odnosu na ciljeve sustava, pravo ili mjere imao potrebu jačanja funkcionalnosti.
  • Time Management-Handling one’s personal moment and also others’ period.
  • Poslovanje Štednja-Identificiranje kako sredstva će bez sumnje biti utrošen da se obavlja zadatak, i računovodstva za te troškove.
  • Upravljanje sadržaj Znači-sve vidi i primanja za pravilnu uporabu proizvoda, sadržajima, a brzina je imao potrebu učiniti određenu funkciju.
  • Nadzor zaposlenika resursa-motiviranje, stvaranje, i cilj ljude dok oni rade, ističući najbolje pojedince za svoju karijeru.
Obrazovanje kvalifikacije iskustvo Zahtjev
  • Viši škola Razina (ili GED ili viši škola Ekvivalent Certifikacija)
  • Značajno manje od Top spremu
  • nijedan
Rad vještine upravljanja Pretpostavka
  • AchievementANDWork – 92.56%
  • Endurance – 86.35%
  • Initiative – 87.79%
  • Control – 86.18%
  • Cooperation – 90.10%
  • Problem regarding Others – 89.57%
  • Cultural Direction – 88.30%
  • Selfcontrol – 89.45%
  • Pressure Tolerance – 90.08%
  • AdaptabilityORFlexibility – 88.65%
  • Consistency – 92.73%
  • Awareness of Aspect – 91.27%
  • Honesty – 90.26%
  • Independence – 91.75%
  • Innovation – 88.61%
  • Thinking – 87.34%

About superadmin

Check Also

Postavljača Opis posla / Odgovornost Uzorak i poslovi

Stvaranje ili popravak namještanje pogledu razvojnih zadataka, proizvodnja vegetacija, posjećuju dvorišta, krstarenja i brodogradilišta, ili …