Home / Uncategorized / Audiologists Opis posla / Odgovornost Uzorak A Funkcije

Audiologists Opis posla / Odgovornost Uzorak A Funkcije

Ispitati i liječiti pojedinci imaju srodne i doživljava poremećaja. Može pružiti upute sluha i odgovaraju slušna pomagala. Mogu obavljati istraživanja vezane za sluha.

Vještine za posao potrebna
  • Examine and clean people’ ear canals.
  • Educirati i upravljanje zdravstveno osoblje i audiologija učenike.
  • Stvaranje i upravljanje čitanjem aplikacija probira.
  • Prikaži ljudi i suradnika i njihove ljude na način da se poveća čitanje i prijenos povezan sa gubitkom sluha.
  • Procijeniti ravnotežu i sluh uvjete da utvrdi dijagnozu i klase liječenja.
  • Monitor i poboljšanja metoda kohlearni da odgovaraju potrebama pacijenata.
  • Sudjelujte u konvencijama ili obrazovanje za reviziju ili dijeliti razumijevanje svježe doživljava ili sklad poremećaj mogućnosti liječenja ili inženjering.
  • Izvrši ili jaki istraživanja o čitanju ili saldo subjekata i rekordne rezultate uvelike pomoći u poboljšanju tretmana, inženjering, ili metode.
  • Conduct and approach treatment programs regarding patientsWI hearing or equilibrium dilemmas – pathologists, kao i drugih zdravstvenih osoblja prema potrebi.
  • Davati čitanja ispita i studijskih bolnicima prikupiti dom dizala raznolikost i razinu nesposobnosti, zapošljava opremu koja je automatiziran i specifične alate.
  • Sudjelujte u marketinške potrage, kao što je u razvoju marketinških planova, promovirati tvrtku za rutine koje su osobno.
  • Predloži pomagala prema-clientsâ zahtjeve ili karakter invaliditetom.
  • Zdrav, raspodijeliti, i vratiti, kao što su na primjer hearingaids, pomoćne proizvodi.
  • Preporuči tutora ili dodatne medicinske djelatnike na stabilnosti ili sluha stvarima.
  • Osigurati zajednicu na čitanje ili stabilnosti ispitanika s činjenicama.
  • Reci pojedince, odgajatelji roditelji, ili poduzeća u komunikacijskim načinima poboljšanja korisne jalove interakcija razgovor.
  • Koristite skupine koje su multidisciplinarni vratiti i ispitivati ​​ljude uključene u čitanju uređaja putem slušnog poučavanja i savjetovanja.
  • Promatrajte sufferersA razvoja i ponuditi stalnu izjavu sluha ili stanja stabilnosti.
  • Odrediti buke kreće u provedbu i radnih mjesta za čitanje aplikacija zaštitnih mjera u područjima, vojska, fakulteti, i poslovne.
  • Odnose klijente dodatni medicinski ili edukativne usluge ako je potrebno.
  • Provoditi administrator poslovi, kao što su na primjer upravljanje karakteristike radnog mjesta i proračun.
  • Sustain evidenciju pacijenata koji proizlaze razinama, uključujući lijek aktivnosti i provodi i preliminarna procjena.

Zanimanje rutine trebate
  • Čitanje s razumijevanjem-razumijevanje rečenice i stvorio kazne u radnim datotekama koje su povezane.
  • Aktivno-slušanje-Predstavljajući cijeli pažnju na ono što drugi ljudi trenutno govoreći, ima vremena za prepoznavanje predmeta se proizvode, tražeći upiti su pogodni, nego mesmerizing na vrijeme koje su neprimjerene.
  • Stvaranje govornog učinkovito zapisano ne kao neprikladan za željama gledatelja.
  • Govoreći-razgovoru s drugima spominjemo činjenice učinkovito.
  • Matematika-Korištenje matematike riješiti probleme.
  • Znanost-Koristeći tehnološka pravila i rješenja za rješavanje problema.
  • Kritičko razmišljanje-Primjena rasuđivanje i razlozi uočiti prednosti i slabosti izbora alternative, zaključci ili načina za probleme.
  • posljedice aktivnog učenja-znanja novim informacijama u vezi s svake potencijalne i sadašnje rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Učenje pristupi-odabiru i korištenju instructionANDeducational prakse i metoda pristajući problem kada razumijevanja ili upućivanje točaka koje su nove.
  • Praćenje-za praćenje / Otkrivanje izvedba sebe, ljudi koji su ostali, ili korporacije kako bi poboljšanja ili razmotriti korektivne mjere.
  • Socijalna senzibilnosti-Biti motri na othersA odgovora i razumijevanja, a oni to razlog zašto oni ponašaju.
  • Dexterity-Changing actions with regards to others’ activities.
  • Uvjeravanje-Učinkovito drugi za promjenu ponašanja ili glave.
  • Medijacija-Pružanje drugima zajedno i žele pomiriti razlike.
  • Obrazovanje-Pouka drugima kako točno napraviti potez.
  • Usluge Orijentacija-Definitivno potrazi za strategije kako bi se omogućilo ljudima.
  • Napredno rješenje problema-Određivanje složena pitanja i kritiziranje relevantne činjenice procijeniti i izgraditi odabir i provedbu alternative.
  • Tvrtke Istraživanje-studiranje zahtjeve proizvoda i želi proizvesti stil.
  • Projektiranje-Inženjering služiti osobu i stvaranje ili uspostavljanje oprema želja.
  • Oprema Izbor-Prepoznavanje vrsta alata i opreme potrebne za napraviti posao.
  • Instalacijski-Instaliranje programa, uređaji, kabliranje, ili uređaji zadovoljiti naočale.
  • Kodiranje-Skladanje računalnih aplikacija u vezi razloge koji su različiti.
  • Operacije Praćenje promatranje brojčanika ispitivanja, ili dodatni simptomi naznake da bi se osigurala opremu radi učinkovito.
  • Funkcija i upravljačke Sprječavanje operacije metoda ili alata.
  • Oprema za održavanje-Postizanje rutinski servis za proizvode i odlučivanje kada.
  • Rješavanje problema-Određivanje faktora koji stoje iza operativnih pogrešaka i odluči što učiniti o tome.
  • uređaja ili uređaja popravak obnavljajuća korištenja opreme koji su nužno.
  • Kontrola kvalitete istraživanju Doing inspekcije i provjere proizvoda, tvrtke, ili operacija za procjenu performansi ili odličan.
  • Presuda i odlučivanje razmišljanja o prednostima i usporednih cijena koracima koji su potencijalni pronaći onaj koji najbolje odgovara.
  • Analiza sustava-odlučivanja što vrsta metode moraju raditi i koliko prilagodbe u uvjetima, funkcije, zajedno s okolinom mogu utjecati na rezultate.
  • Metode analiza određuju postupke ili signale performansi sustava i također u odnosu na ciljeve stroja odgovarajuće ili aktivnosti potrebne ozbiljno jačanje učinkovitosti.
  • Time Management-Handling the own period as well as others’ occasion of one.
  • -Identificiranje kako će se trošiti dolara da imaju posao ostvaren, i knjigovodstvo za ove izdatke.
  • Administracija sadržaja resursa gledanja i dobivanje za pravilnu uporabu sadržajima uređaje, i resursi komponente potrebno učiniti posebno raditi.
  • Nadzor kadrova-Razvoj poticanje, i pokazujući ljudi, dok oni rade, ističući najboljih ljudi za svoj zadatak.
Obrazovanje kvalifikacije Zahtjev znanja
  • doktorat
  • Magisterij
  • Više od 1 godina, oko 2 godine i uključuje
Posao Naredba Vještine kvalifikacija
  • Achievement/Energy – %
  • Tenacity – %
  • Effort – %
  • Leadership – %
  • Assistance – %
  • Worry regarding Others – %
  • Social Alignment – %
  • Self Control – %
  • Pressure Threshold – %
  • CustomizationANDFlexibility – %
  • Consistency – %
  • Attention to Depth – %
  • Integrity – %
  • Independence – %
  • Invention – %
  • Analytical Thinking – %

About superadmin

Check Also

Postavljača Opis posla / Odgovornost Uzorak i poslovi

Stvaranje ili popravak namještanje pogledu razvojnih zadataka, proizvodnja vegetacija, posjećuju dvorišta, krstarenja i brodogradilišta, ili …