Domov / Nezařazeno / Sluchu specialisté POMOC Náplň práce / Úkoly a povinnost Sample

Sluchu specialisté POMOC Náplň práce / Úkoly a povinnost Sample

Fit sluchu a vybraných pomůcek pro klienty. Poskytovat a interpretovat zkoušky prožívání. Vyhodnotit účinnost čtení nástroje. Vezměte náhlavních souprav vnímání a připravit, dispozice, a změna sluchu tvary.

Job Skills Kvalifikace
  • Rozdělují a vyzvednout testování ohodnotí připojených nebo zažívají onemocnění.
  • Poskytují základní zažívají testy včetně kostní vedení, air vedení, nebo audiometrické testy.
  • Naučit spotřebitele využívat augmentativní komunikace gadgets, které jsou jiné nebo hearingaids.
  • Postavit nebo upravit dojmy týkající se skořápky pomůcek pro sluchově postižené a Ušní vložky.
  • Zachovat nebo opravit sluchu přenosové miniaplikace, které jsou odlišné nebo pomůcky.
  • Ilustrovat pomocné poslechové jednotky (AIDS) kupujícím.
  • Provést základní screeningové postupů, jako je například otoakustické screening, screening tónových, měřiče impedance screening polohy ušního kanálu používající otoskop.
  • Studijní literatura, která je stávající, konzultovat s kolegy, a účastnit se konferencí nebo odborných organizací slouží ke zjišťování informací o inovacích v audiologie.
  • Analyzovat a zpracovat připojené či čtení problémy pod vedením audiologa je.
  • Při provádění sluchové metodami, například elektronystagmografie, Měření autentický ušní slovní audiometrii, a kochleární implantát mapování vodicí audiologists.

Okupační akce Potřeba
  • Čtení s porozuměním poznání linky a připravený obsah v pracovních dokumentů, které se vztahují.
  • Aktivního naslouchání-To, co jiní říkají, že poskytuje celou pozornost,, mají čas si uvědomit, položky jsou vyráběny, požadující otázky jako vhodný, a ne dusí v situacích, které jsou nesprávné.
  • Publishing-Při psaní jako odpovídající požadavkům dav účinně interakci.
  • Komunikující hovořící-ostatním sdělit údaje úspěšně.
  • Math-používají matematiku, jak opravit problémy.
  • Technologie k práci vědeckých pravidla a metody pro řešení obtíží.
  • Kritické myšlení, pomocí rozum a myšlení uznat chyby a dovednosti způsobů, výsledky nebo alternativní možnosti k dilemata.
  • Active Learning-S vědomím následků čerstvé informace týkajícími se vpřed i nedávná řešení problémů rozhodování a.
  • Učební metody využívající a sběr educationORtutorial postupů a metod, hodit se problém, který nařizuje nebo při porozumění čerstvé produkty.
  • Tracking-MonitoringORDiscovering funkčnost ostatních lidí, se, nebo podniky na výrobu vylepšení nebo přijaly nápravná opatření.
  • Social Perceptiveness-Knowing others’ reactions and comprehending because they do why they respond.
  • Dexterity-Adjusting actions in relation to others’ steps.
  • Salesmanship efektivní ostatní měnit hlavu nebo chování.
  • Zprostředkování beroucí ostatní kolektivně a chtějí sladit odchylky.
  • Training-Vzdělávat ostatní, jak se pohnout.
  • Společnost Orientace aktivně hledají přístupy, které umožní jednotlivcům.
  • Advanced řešitelských-Určení pokročilé problémy a kritiku informace, které souvisí realizovat odpovědi a zvážit a vybudovat možnosti.
  • Operační výzkum, analýzy potřeb a požadavků na výrobu rozvržení merchandise.
  • Engineering Design-Building nebo zarovnání produkty a technologie fungovat potřeby uživatelů.
  • Gear Selection-Rozhodování o tom, druh nástroje a vybavení potřebné k dělat práci.
  • plány Splátkové-Přidávání, zařízení, elektrické vedení, nebo nástroje, aby se setkal specifikace.
  • Kódování produkující počítačové aplikace pro různé aplikace.
  • Funkce Tracking-Prohlíží různé signály, knoflíky, nebo ukazatele pro zajištění stroj funguje efektivně.
  • Provoz a řízení, Správa funkce zařízení nebo programů.
  • Zařízení na údržbu Dělat údržbu, která je běžná na zařízení a určení toho, kdy.
  • Odstraňování závad-Rozhodování důvodů provozních chyb a výběru, jakým směrem jít o tom.
  • Obnovení-Zašívání produkty nebo způsoby použití základních zdrojů.
  • Quality-Control Research-Dokončení hodnocení a testování výrobků, služby, nebo postupy pro vyhodnocení vynikající nebo funkčnost.
  • Úsudek a rozhodování, Vzhledem k tomu, výhody a relativní náklady chování, které mají potenciál, aby si vybrat ten, který je nejvhodnější.
  • Analýza-Rozhodování o tom, jaký druh systému musí pracovat a jak zlepšení onemocnění, funkce, spolu s okolím může ovlivnit výsledky.
  • Systémová analýza, identifikace akce nebo známky výkonnosti systému spolu se vzhledem k cíli přístroje, Chování potřeba vážně zvýšit nebo vhodné funkčnosti.
  • Time Management-Správa oneis soukromého času.
  • Dohled nad peněz identifikace, jak je pravděpodobné, že peníze, které mají být použity k získání vykonanou práci, a účetnictví týkající se těchto návrhů.
  • Podání Látka zdrojů, získávání a dochází k ideálnímu využití zařízení, produkty, a výrobky měl potřebu dělat specifikovaných působit.
  • Řízení pracovníků zdrojů, Podpora, kterým se stanoví, a ukázal jednotlivce, zatímco oni fungují, stanovení nejúčinnějších jedince k tomuto povolání.
Education Požadavek zkušenosti Požadavek
  • Bakalářský titul
  • Přidruženého Stage (nebo jiné 2-yr stupeň)
  • Senior High School Diploma (nebo GED nebo Senior High School rovnocennosti Certifikáty)
  • Přes 6 týdny, stejně jako 1 rok a včetně
Job Skills Control Předpoklad
  • AccomplishmentOREnergy – 78.65%
  • Tenacity – 94.00%
  • Initiative – 88.37%
  • Authority – 86.48%
  • Assistance – 87.14%
  • Concern for Others – 94.60%
  • Social Positioning – 74.95%
  • Selfcontrol – 93.01%
  • Stress Threshold – 91.85%
  • CustomizationORVersatility – 92.08%
  • Reliability – 98.00%
  • Focus on Depth – 95.60%
  • Honesty – 99.00%
  • Liberty – 91.26%
  • Creativity – 82.70%
  • Analytical Thinking – 84.52%

o superadmin

Také zkontrolujte,

Riggers Job Popis / Odpovědnost Vzorek A Jobs

Vytvoření nebo opravy rigging ohledně úkoly rozvoje, výrobní vegetace, navštěvující yardů, plavby a loděnice, nebo …

zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *