Domov / Služby zákazníkům / Zástupce City Právník Job Popis

Zástupce City Právník Job Popis

POPIS PRÁCE

ZÁSTUPCE městský advokát

Pracovní náplň

Podstatné povinnosti a funkce, podle Američanů se zdravotním postižením zákona, mohou zahrnovat

Následující. Další související povinnosti mohou být přiřazeny.

1. Zastupuje město v sporů a soudních řízení.

2. Poskytuje právní pomoc a radu do města Správce, vedoucí oddělení, Administrátoři a další

Personál City ve svých oficiálních kapacit.

3. Pracovní verze, schvaluje a soubory právních stanovisek či námitky proti každému obřadu před akcí Rady.

4. Kontroluje a schvaluje všechny dokumenty, smluv a právních nástrojů, ve kterých může město mít

zájem.

5 .Recenze a představuje právní stanoviska Rady a pracovníky město na obecních aktivit s cílem zajistit

soulad s Listinou City.

6. Vyjednává právní problémy se zájmovými skupinami, dodavatelé a zákazníci hl, široká veřejnost

a úředníci soudu.

7. Účastní se zasedání Radu, aby poskytla právní poradenství a udržení první ruky znalosti o politikách.

8. Čte a hodnocení stanovy, právních stanovisek a ostatní dokumenty k udržování jejich znalosti místního, Stát

a federální zákony a právo ovlivňovat městské operace, programy a aktivity.

9. Připravuje a schvaluje rezoluce pro Radu.

10. Vyvíjí a schvaluje právní smlouvy a dohody.

11.Zřídit a udržovat efektivní pracovní vztahy s těmi smluvně při výkonu

požadované úkoly.

12.Důvěru a respekt k právnímu poradenství

13.Provádět výzkum na právní problémy a vypracovat dobré právní posudky.

14.Analyzovat a připravit širokou škálu právních dokumentů.

15.Zvládnout stresující a citlivé situace s taktem a diplomacii.

16.Pracovat samostatně nebo jako součást týmu.

požadované kvalifikace

1. Pět (5) nebo více let občanský soudní spor zkušenosti týkající se komplexu, dokumentovat intenzivní

záležitosti soudních sporů;

2. Prokázána na vysoké úrovni písemné a ústní komunikační dovednosti;

3. Silné analytické a strategických dovedností;

4. Zájem a schopnost identifikovat problémy, které by mohly být dosaženo prostřednictvím kladné sporů;

5. Významné zkušenosti odběr a hájící výpovědi, a navrhování a argumentovat dispozitiv

6. Silná touha sloužit veřejnému zájmu; a

7. Licenci k praxi práva u všech soudů ve státě Kalifornie a Spojených států District

pohyby;

Soud pro centrální čtvrť Kalifornie.

1. případy zkušenosti soudí předložené na základě podnikání & Oddíl profese Code 17200 a

2. Zkušenosti a schopnost pracovat s vládními agenturami, volení zástupci, veřejní činitelé,

3. Zkušenosti s prací s místními, Stát, a federální vymáhání práva a regulačních agentur,

násl.

a jednotliví občané; a

a spotřebitel, a další skupiny advokacie.

Znalost, dovedností, a schopnosti:

Musí mít potřebné znalosti, dovedností, schopnosti a zkušenosti a být schopen vysvětlit a

prokázat, s nebo bez přiměřených ubytování, že základní funkce

práce mohou být prováděny.

Znalost občanského práva, soudní řízení a pravidla dokazování.

Znalost principů a metod právního výzkumu.

Znalost obecních kódů a příslušnými státními zákony a federálních zákonů.

Znalost právních odkazů a omezení.

Znalost obecní organizace a manažer City vlády.

Znalost obecního rozpočtu.

Znalost vyhodnocení personálního.

Zručnost při analýze faktů, právní závazek a dopad, precedens, organizování informací a

interpretaci a aplikaci právních zásad složitých právních otázek.

Zručnost v přípravě a prezentaci písemných a ústních právních stanovisek, poradenství a poradce.

Dovednost v rozvíjení a schvalování zásad, smlouvy, atd.

Dovednost vyhodnocení výkonnosti pracovníků.

Dovednost při zavádění a udržování efektivní pracovní vztahy s Radou, soud

úředníci, advokáti, zájmové skupiny, dodavatelé, zákazníci, Zaměstnanci městské a obecné

veřejnost.

o superadmin

Také zkontrolujte,

Systémový inženýr Level 3 Job Popis Vzorová

Popis práce / role / Duties and Responsibility Sample Help troubleshoot issues at any level

zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *