Dom / uncategorized / Usluga Jedinica Operateri, ulje, gas, I rudarstva Opis posla / Obaveza uzorka i zadataka

Usluga Jedinica Operateri, ulje, gas, I rudarstva Opis posla / Obaveza uzorka i zadataka

Funkcija opreme za poboljšanje masti protok od davanja bunara ili čak ukloniti uhvaćene cijevi, kućište, oprema, ili različite smetnje iz istražnih bušotina. Takođe može izvršiti porediti kompanija u operacijama istraživanja pretraživanje. Sadrži specijalisti ribolov resursima.

Karijera Skills Kvalifikacije
  • Tražiti savjete od drugih da se prikupe informacije o cijev ili softver stilova ili bušotine situacije u bunarima.
  • Kamion koji je stvaraju -atomizeri proizvoda i sajtovima.
  • Rasporediti snage upravljaju jedinice na Wellheads.
  • Handtools biti, koriste konca žice kroz Derrick remenice.
  • Obavite šalje da dodavanje vode, ulje, ili različitih tečnosti preko bunara da se otarasi blata ili dodatnog materijala sprečavanje FreeFlow ulja.
  • bunara u blizini i blizu ne-više u upotrebi.
  • Posao prilagodbe koji podižu Derricks ili nivoa za bušenje.
  • prilika, sredstva koriste, ili pripremiti Donesene očekuje izvještaje usluga, za plaćanje aplikacije.
  • Odaberite pecanje prakse ili sredstva za uklanjanje prepreka, kao što su na primjer obloge, busted kućište, prikazuje, ili vježba cijev.
  • Prevesti čitanja instrument da se uspostavi nivo opstrukcije a.
  • Održavanje i ostvariti sigurnost istrage o resursima i proizvoda.
  • Uključite se na motore, kružni restorana, ili različite proizvode otkriti neispravan biznis ili neuobičajeno lijepo bolesti.
  • Uža istraživanje posade izvršenje radnje kao što su na primjer ukopavaju oko zaglavio preponama, ili uređenje i spajanje cijevi, primjenom težine da ostvare cijevi.
  • Perforiramo bočne ili efektivno kućištima bušotina ima eksploziva.
  • određene proizvode funkciju riješi opstrukcije podrške- rezanje cijevi po nestabilnom aktivnosti ili tvari ili dole.
  • Studiraju neupotrebljiv bunara saznati akcije postanu preduzeti da se poveća pravilno uvjetima.
  • Mjesto dijagnoza opreme u bunare koristeći opstrukcije.
  • Stvari saznati i nivoa supstance generira ili otkrivanje od strane posmatrati zvučni talas.
  • Koriste zelene tehnologije ili prakse, uključujući i korištenje namotanog cijevi, podrezati- hidrauličnog lomljenja, horizontalno bušenje, tehnike jaz bušenje.

Pursuits posao Need
  • Čitanje znanju poimanja pisane sadržaja i kazne u radu papirima koje su povezane.
  • Active-slušanje-To šta drugi ljudi kažu daje ukupno pažnju,, ima vremena za vas da shvatite detalje stvara, pita upite kao ispravan, i ne prekidam u prilikama koje su nepravilno.
  • Proizvodnju-zapisano kao odgovarajuće za potrebe publike efikasno govori,.
  • Komuniciranje-Konverzacija sa drugima da dijele činjenice napora.
  • Aritmetičke-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • Tehnologije Koristeći naučne smjernice i metode popraviti poteškoće.
  • Criticalthinking-Koristeći logiku i mislio da identifikuje prednosti i mane načina, rezultate ili zamjena pravna sredstva do poteškoća.
  • Active-učenje-Znanje prednosti činjenice da je novo za svaku nedavnih i buduće rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Metode učenja-Izbor i primjenu instrukcija / tutorial prakse i procese prikladna za problem kada mastering ili poučavajući nove stvari.
  • Provjera-CheckingANDAssessing performanse korporacija, drugih ljudi, ili sami stvoriti poboljšanja ili preduzme korektivne korake.
  • Social Perceptiveness-Being conscious of others’ tendencies and understanding why they react as they do.
  • Spretnost-Mijenjanje akcije u smislu othersI aktivnosti.
  • Salesmanship-Prosjačenje drugima da poboljšaju svoje mišljenje ili ponašanje.
  • Pregovaranje Uzimanje drugih kolektivno i tražim da se pomire razlike.
  • Edukacija-nastavna drugima kako na akciju.
  • Usluga Orijentacija aktivno pokušava pronaći način da pomogne ljudima.
  • Kompleks rješavanje problema-Razlikovanje zamršene probleme i istraživanja vezana info ispitati i za proizvodnju opcija i primijeniti alternative.
  • Operaciona istraživanja ispituje zahtjeve stavka i želi da napravi dizajn.
  • Tehnologija Design-tehnologija funkcionirala potrošača i stvaranje ili usklađivanje zahtjeva uređajima.
  • Oprema Selection-Određivanje vrste opreme i alata potrebnog za izvršenje zadatka.
  • Instaliranje-instaliranje programa, mašine, kabliranje, ili opreme zadovoljiti zahtjeve.
  • Kodiranje-Publishing kompjuterskih aplikacija za potrebe koje su brojni.
  • Operacija Tracking-Seeing biranje, pokazivači, ili dodatne naznake da bi bili sigurni da je mašina ispravna.
  • Procedure i kontrolne Upravni postupci programa ili proizvoda.
  • Oprema za održavanje-Performing redovnog održavanja na proizvode i identifikaciji kada.
  • Rješavanje problema-Prepoznavanje faktora grešaka koje rade i odlučuju šta da uradim.
  • Vraćanje-fiksiranje ili metode koriste opremu koja se željeni.
  • Kontrola kvaliteta Analiza-Performing ispitivanja i istrage robe, usluge, ili procedura za procjenu funkcionalnost ili odličan.
  • Presuda i Donošenje odluka-uzimajući u obzir relativne troškove i velike stvari o koracima koje je moguće odabrati najpogodniju.
  • Analiza sistema-Prepoznavanje način izmjene u postavke, procedure, i bolesti će uticati koristi i kako se metoda mora raditi.
  • Metode evaluacije-Razlikovanje akcije ili naznake performansi i u odnosu na ciljeve mašina, akcije imali potrebu da se poveća ili ispravan efikasnost.
  • Time Management-Managing the personal occasion and also others’ occasion of one.
  • Poslovanje finansijskih sredstava određuju kako novac će se koristiti da obavlja posao, i prodaju u vezi ove račune.
  • Upravljanje supstance metode primaju i vide za idealan korištenje objekata proizvoda, i materijale materijale potrebne da to posebno raditi.
  • Uprava za ljudske resurse-Uspostavljanje ohrabrujući, i usmjeravanje pojedinaca kao što rade, određivanje najbolje osobe za ovaj zadatak.
Kvalifikacije za obuku znanje Need
  • High School Level (ili GED ili viši škole ekvivalencije Certificate)
  • Znatno manje od Visoka škola Diploma
  • Više nego 1 god, do nekoliko godina, uključujući i,
Posao Command vještine trebaju
  • AccomplishmentANDAttempt – 94.55%
  • Determination – 92.38%
  • napor - 93.57%
  • Management – 88.03%
  • saradnja - 84.01%
  • Issue for Others – 77.45%
  • Social Alignment – 91.56%
  • Self Control – 90.97%
  • Pressure Tolerance – 92.16%
  • CustomizationANDFreedom – 94.72%
  • pouzdanost - 96.14%
  • Awareness of Aspect – 89.78%
  • Strength – 79.64%
  • sloboda - 92.57%
  • Innovation – 84.56%
  • Thinking - 84.75%

o superadmin

proverite i

Riggers Opis posla / Odgovornost uzorka i Jobs

Stvoriti ili popravka namještanja u vezi sa zadacima razvoja, proizvodnju vegetacija, posjeti metara, krstarenja i brodogradilišta, ili …