Dom / Sales Agents, Financial Services Opis posla / Obaveza uzorka i funkcije

Sales Agents, Financial Services Opis posla / Obaveza uzorka i funkcije

Promovirati finansijsko-usluga, kao što su na primjer hipoteke, nametanje, i ulaganja smjernice potrošačima bankarskih institucija i biznisa.

Karijera Skills Preduvjet
  • Odlučite shoppersA financijskih usluga potrebe i pripremiti preporuke ponuditi provajdera koji ciljaju ove zahtjeve.
  • Kontakt sa potencijalnim kupcima pružiti činjenice i opisuju rješenja koja se nude.
  • Prodaja brzinu ili usluge, imovina, kao što su trustovi, ili provjeriti usluge obrade.
  • Pripremite se bavi ili vrste ostvariti prihode.
  • Steći perspektive iz prijedloga donosi, nedavni industrijskih klijenata, ili prihoda ili poslovne sastanke.
  • Procijenite tendencije kompanija ukazuju na kupce u pogledu očekivane oscilacije.
  • Kreiranje emisije na finansijsko-usluga timovima kako bi privukli nove kupce.
  • Procijeniti profit i naknade aranžmana kako bi se utvrdilo profitabilnost koja se nastavlja.

Zadatak rutine Need
  • Čitanje Razumijevanje-razumijevanju rečenica i pisani stavovi u novinama vezanim za posao.
  • Active-slušanje-To šta drugi-ljudi tvrde daje potpunu pažnju,, uzimanje vremena i energije da priznaju bodove koje je, pita pitanja kao što su pravilno, a ne prekidajući na neprikladno puta.
  • Publishing-zapisano ne kao neprikladno za potrebe gledatelja govori efikasno,.
  • Pričajući-Govoreći drugima da efikasno dijeliti podatke.
  • Matematika-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • Istraživačko-Koristeći pod kontrolom pravila i rješenja za otklanjanje problema.
  • Critical Thinking-Koristeći presudu i pomislio da identifikuje vještine i mane zamjena alternativa, zaključke ili načina na pitanja.
  • Aktivno učenje-Znanje posljedice činjenica što je novo u vezi postojeće i buduće rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Strategijama učenja-Zapošljavanje i branje coachingOReducational prakse i procedure odgovarajuće za problem instrukcije ili kada učenje pitanja koja su novi.
  • Monitoring-praćenje / Procjena efikasnosti poslovanja, druge osobe, ili sebe smatraju korektivne mjere ili za proizvodnju dešavanja.
  • Socijalne perceptivnosti-Biti svestan drugih’ odgovori kao što je to zbog čega su reagovali i razumijevanja.
  • Kontrola-Altering akcije u odnosu na othersI mjera.
  • Salesmanship-Uvjeriti druge da poboljšaju navike ili njihov mozak.
  • Diskusija-Uzimanje drugih kolektivno i koji žele da se pomire razlike.
  • Pomaganje-nastavna drugima KAKO učiniti nešto.
  • Usluga Orijentacija-Definitivno u potrazi za metode kako bi pomogli ljudima.
  • Napredna rješavanje problema-Razlikovanje komplikovana pitanja i istražuje informacije koje su povezane za proizvodnju i ispitati alternative i implementirati opcije.
  • Evaluacija operacija-Analiza zahtjeva i stavka preduvjeti da se stvori stil.
  • Engineering Design-Mijenjanje uređaja ili za stvaranje i tehnologije da funkcioniše pojedinačnih zahtjeva.
  • Alat Selection-Odlučivanje vrstu opreme i alate potrebne ozbiljno za izvršenje posla.
  • Rate-Instalacija žice, uređaji, proizvodi, ili paketa generalno odgovara specifikacijama.
  • -Sastavljanje računalne aplikacije iz različitih razloga.
  • Operacija Tracking-Posmatrajući procjene, poziva, ili različite simptome kako bi bili sigurni aparat trenutno funkcionira efikasno.
  • Rad i kontrolne Kontrola operacije uređaja ili alata.
  • Oprema za održavanje-Doing servisiranja koje je rutinski na uređajima i identifikaciji kada.
  • Rješavanje problema-Identifikacija razloga za rad grešaka i odabir u kom pravcu da se o tome ništa od toga.
  • Fiksiranje obnavljajući uređaja ili metode koriste osnovne metode.
  • Kvaliteta kontrolni pregled za izvršenje procjene i procjene robe, rješenja, ili funkcije za mjerenje odličan ili efikasnost.
  • Mudrost i donošenje odluka-Uzimajući u obzir opće naknade i prednosti vjerovatnog korake da izabere najprikladniji.
  • Analiza sistema određuju kako sistem treba da obavi i koliko promjene u uvjetima, biznisa, uz okruženje može utjecati prednosti.
  • Metode analize-Identificiranje mjera ili pokazatelja performanse sistema i u odnosu na ciljeve mašine pravilnog ili aktivnosti koje su potrebne ozbiljno za poboljšanje performansi.
  • Time Management-Upravljanje trenutak drugi i oneis lični periodu.
  • Operacije pranja-Prepoznavanje kako će dolara biti potrošeno da dobije posao obavlja, i prodaju u vezi ovih izdataka.
  • Operacije materijala Izvori-Sticanje i vide da se idealno korištenje objekata proizvoda, i materijale potrebne ozbiljno komponente rade određene rade.
  • Upravljanje Radnici resursima-cilju ljudi, dok su, sticanje, i motiviranje funkcija, određivanje vrhu ljudi za taj posao.
obrazovanju uslov iskustvo Uslov
  • High School Level (ili GED ili High-School ekvivalencije Certification)
  • Diplomirani
  • Link Stage (ili dodatne fazi dvije godine)
  • više 2 godina, upto uključujući i nekoliko godina
Karijera Authority Skills Preduvjet
  • Uspjeh / Energija – 92.45%
  • istrajnost – 91.65%
  • inicijativa – 93.56%
  • upravljanje – 87.69%
  • pomoć – 94.20%
  • Pitanja u vezi Ostalo – 93.53%
  • socijalne Alignment – 88.84%
  • Samokontrola – 94.37%
  • stres Tolerancija – 93.55%
  • Prilagođavanje / Mobility – 93.13%
  • stabilnost – 97.80%
  • Svijest o Detail – 94.80%
  • pouzdanost – %
  • sloboda – 92.80%
  • napredovanje – 87.39%
  • mišljenje – 88.52%

o superadmin

proverite i

Kuhara i šef Cooks Opis posla / Odgovornost Template i uloge

Direktno i mogli da učestvuju u pripremi, bilje, i priprema mafine ribe, meso, povrće, …