Dom / uncategorized / Oftalmologa Opis posla / Odgovornost obrazac i funkcije

Oftalmologa Opis posla / Odgovornost obrazac i funkcije

Analiza, liječiti, i pomoći u ublažavanju problema sa poremećajima i povreda građevina koje su povezane i oči.

Skills posao Uslov
  • Pružaju konsultacija koje je oftalmoloških na dodatne medicinskih stručnjaka.
  • Uputiti klijenata za više posebnih lekovima kada problema nadmašiti praksa sposobnost praktikanta, znanje, ili opseg.
  • Pripravnika koji su savjetima , stanari, ili drugi u procesima i metodama.
  • Stvoriti ili implementirati tretmane i strategije u vezi oftalmološke kompanije.
  • Uputiti pacijente o oglašavanju i održavanje zdrave perspektive.
  • Obavljaju klinički ili laboratorijski središtu istraživanja u oftalmologiji.
  • Surađuju koristeći multidisciplinarni timovi zdravstvenih radnika za opskrbu idealan pacijent njegu.
  • Snabdijevanje ili neposrednom pružanju postoperativne njege.
  • Record or consider people’ histories that are medical.
  • Predlagati korektivne leće na primjer kontaktne leće i spektakli.
  • Predložiti ili dati relevantne ili endemske lijekova za liječenje problema koji su oftalmoloških i upravljati nelagodnost.
  • izvršiti, dobiti, ili pročitajte rezultate testova koji su analitički ili kliničkim.
  • Steći strategije liječenja centriran na sufferersI povijesti i ciljevima, karakter i intenzitet pitanja, i cure opasnosti i dobiti.
  • Poboljšati ponašanje laser procedura za alter, ukloniti, ili mijenjam očni ćelija mišića.
  • Izvršiti operacije kao što su na primjer katarakte, glaukom, odjek, rožnice, vitro- retine i okuloplastičnoj operacije.
  • Preporuči oftalmološki pravni lijekovi ili terapije na primjer kemoterapije, krioterapija.
  • Ostvariti potpunu ispitivanja estetske način da traže nivo ili dinamiku očnih problema.
  • Otkriti ili ručka povrede, problemi, ili stanja oka i oko zgrade poput očnih kapaka, beonjači ili rožnice.

Zanimanje Akcije Kvalifikacije
  • Čitanje st znanju Razumijevanje i spremni kazne u vezi sa radom papirologije.
  • Active-slušanje-To što drugi ljudi tvrde predstavlja ukupno pažnju,, koristeći vremena da shvati detalje gradi, pitajući se pitanja kao prikladan, a ne prekidaju na momente koje su nepravilno.
  • Publishing-zapisano kao pravo na želje gledalaca govori efikasno.
  • Govoreći-Konverzacija s drugima kako bi efikasno spomenuti podaci.
  • Math-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • Tehnologija-Zapošljavanje naučne smjernice i metode za rješavanje problema.
  • Critical-Thinking-Koristeći logiku i razum da prepozna nedostatke i vještine izbor alternativa, zaključke ili načina da se problemi.
  • Aktivno učenje-Razumijevanje značaj novih detalja u vezi i sadašnje i predstojeće rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Učenje tehnike-Izbor i koristi metode Treniranje / tutorial i procese i priliči situaciji kada uče ili poučavajući predmete koji su novi.
  • Praćenje-Nadzor / Određivanje učinka sebe, pojedinci koji su ostali, ili agencija preduzme korektivne radnje ili za generiranje napretku.
  • Social Perceptiveness-Being not unaware of others’ tendencies and knowledge because they do why they react.
  • Spretnost-Podešavanje akcije u odnosu na othersI koraka.
  • Marketing-Efektivna druge da mijenja ponašanje ili njihovih intelekta.
  • Medijacija-Dobijanje drugi zajedno i pokušavaju pomiriti varijacije.
  • Nastavno-Edukacija drugima kako-da učini nešto.
  • Usluge Orijentacija-iskreno u potrazi za pristupe kako bi se pomoglo ljudima.
  • Kompleks za rješavanje problema-Razlikovanje zamršene probleme i istraživanje informacija koja je povezana primjenjuju alternative i da se razviju i ispitati mogućnosti.
  • Preduzeća želje i proizvoda za istraživanje-obzirom mora da proizvede raspored.
  • Tehnologija dizajn stvara ili usklađivanja opreme i inženjering da funkcioniše potrošača zahtijeva.
  • Alat Selection-Odlučivanje vrstu opreme i alata potrebnog za izvršenje posla.
  • Rate-Dodavanje proizvoda, uređaji, kabliranje, ili aplikacije generalno između funkcija.
  • Kodiranje-Stvaranje kompjuter paketa u odnosu na različite svrhe.
  • Funkcija Monitoring-Pregled procjene, biranje, ili dodatne naznake da bi bili sigurni da je oprema koja radi na odgovarajući način.
  • Rad i Ručica Upravni postupci proizvoda ili sistema.
  • je potrebno održavanje za izvršenje servisiranja koje je rutinski na alatima i odlučivanja kada i koju vrstu održavanje.
  • Rješavanje problema-Određivanje uzroka radi problema i odabiru u kom pravcu da se o tome ništa od toga.
  • Popravak-Vraćanje ili programe koji koriste alate koji su potrebni.
  • Kontrola kvaliteta istraživanja-Završetak ispitivanja i procjene proizvoda, rješenja, ili operacije za procjenu efikasnosti ili kvalitete.
  • Pogled i Donošenje odluka-uzimajući u obzir komparativne cijene i koristi od aktivnosti koje su potencijalni izabrati najbolje odgovara jednoj.
  • Analiza-Prepoznavanje kako sistem mora raditi i kako promjene u funkcijama, uslovi, uz postavku može utjecati na efekte.
  • Metode evaluacije određuju radnje ili pokazatelja poslovanja zajedno sa u odnosu na ciljeve mašina, odgovarajuće ili potrebne korake ozbiljno da poveća efikasnost.
  • Time Management-Handling others’ occasion as well as one’s private time.
  • Administracija finansijskih sredstava određuju kako sredstva će uskoro se koristiti da se taj zadatak uraditi, i računovodstva u vezi sa ovim račune.
  • Nadzor proizvoda aktiva-Sticanje i posmatranje da pravilno korištenje zupčanika, usluge, i proizvode potrebne za to je odabrao raditi.
  • Upravljanje kadrovskih resursa-Inspirativan, razvoju, i vođenje pojedinaca dok oni obavljaju, ukazivanje najbolje pojedince za vaše zanimanje.
obrazovanju uslov znanje Need
  • Post doktorske studije
  • doktorat
  • Senior High School Level (ili GED ili High-School ekvivalencije Potvrde)
  • Više nego 4 godina, up-šest godina, uključujući i,
Rade Control Skills Preduvjet
  • AccomplishmentORAttempt – 93.85%
  • Perseverance – 94.37%
  • Project – 93.42%
  • Management – 89.79%
  • pomoć - 90.97%
  • Pitanja u vezi Ostali - 95.73%
  • Društvene Orijentacija - 88.24%
  • Self Control – 92.98%
  • Stress Tolerance – 93.43%
  • Customization/Versatility – 90.83%
  • konzistentnost - 95.40%
  • Focus on Details – 97.60%
  • Iskrenost - 98.40%
  • sloboda - 89.14%
  • Advancement – 89.81%
  • Thinking - 90.10%

o superadmin

proverite i

Riggers Opis posla / Odgovornost uzorka i Jobs

Stvoriti ili popravka namještanja u vezi sa zadacima razvoja, proizvodnju vegetacija, posjeti metara, krstarenja i brodogradilišta, ili …