Dom / uncategorized / Opstetričari i ginekologa Opis posla / Duty Template i uloge

Opstetričari i ginekologa Opis posla / Duty Template i uloge

Liječnici koji daju račune zdravstvo vezano za rad ili materinstva i onih koji otkriju, rukovati, i pomaže u sprečavanju uvjetima dame, posebno one koji utiču na proces reprodukcije. Takođe može dostaviti opštu zdravstvenu zaštitu žena.

Posao Skills Kvalifikacije
  • Vodite računa o i adresa dame.
  • Otkrivaju tehnike i raspraviti rezultate ispitivanja ili dati terapije koriste klijenti.
  • Ručica bolesti ženskog organa.
  • Monitor narodna tegoba i poboljšanje i preispitam rješenja po potrebi.
  • Dodatne operacije kao i postići carskim dijelove potrebne za održavanje peopleWI zdravlje i proizvoditi bebe sigurno.
  • Propisati ili učiniti lijek, lijek, kao i posebno medicinske računa da je drugi tretirati ili smanjiti stanje, infekcija, ili štete.
  • Ispitati check-up informacija, priče, provjerite prednosti, ili dokumente analizirati stanje pacijenta.
  • Skupiti, fajl, i dalje drže individualne podatke, kao što su medicinske povijesti, priče, i ispit rezultata.
  • Vodič pacijenata i ljudi u zajednici u pogledu prevencije bolesti, i aktivnost, higijena.
  • Odnose pati za specijalista da je drugi ili stručnjak zdravstvene zaštite kada je to potrebno.
  • Provjerite sa ili isporučiti dodatne doktori s gostujućim rješenja.
  • Neposredne i koordinira akcije praktičara , učenika, asistenti, profesionalci, medicinske sestre, zajedno s drugim zdravstvenim osobljem.
  • strategija, primijeniti, ili upravlja zdravlje aplikacija u korporacijama, ili susjedstva u pogledu lijek i izbjegavanje nesreća ili bolesti.
  • Pripremite Vlada i čvrsta izvještaja o svjedočanstva osoblje, isporuka, umiranje, i infekcija statistika, ili možda medicinski ugled pojedinca.
  • Obavljanje studija za proizvodnju ili provjeriti tretmana, droga, ili tehnike za sprečavanje ili kontrolu bolesti ili ozljede.

Zanimanje akcije moraju
  • Čitanje Razumijevanje-Razumijevanje stavova i stvorio sadržaj u radne knjižice koje su povezane.
  • Aktivno slušanje-Nabavka cijeli svijest o tome šta drugi ljudi govore, dobijanje vremena i energije da prepoznaju stvari se stvara, upitan upiti kao prikladan, i ne prekidam u prilikama koje su nepravilno.
  • Proizvodnju-Na papiru ne kao neprikladno za potrebe tržišta razgovora efikasno.
  • Komuniciranje-U razgovoru sa drugima da dijele podatke napora.
  • Matematika-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • Tehnologije Koristeći rješenja i naučnih principa za rješavanje problema.
  • Misleći da je od ključne važnosti-Koristeći obrazloženja i razloga da se uoče nedostatke i prednosti opcija izbora, ideje ili metode za poteškoće.
  • Aktivno učenje-Znajući implikacije nove informacije u vezi i sadašnje i potencijalne rješavanja problema i donošenje odluka.
  • Metode učenja-Izbor i korišćenje educationANDtutorial pristupa i postupaka pristajući konkretnoj situaciji kada učenja ili nastavne teme koje su svježe.
  • Monitoring-Nadzor / Određivanje funkcionalnosti dodatne osobe, sebe, ili kompanije da bi razvoj događaja ili da korektivne akcije.
  • Social Perceptiveness-Being conscious of others’ tendencies why they reply as they do and knowledge.
  • Coordination-Adjusting actions in relation to others’ behavior.
  • Salesmanship-Ubeđivanje drugi promijeniti navike ili njihovih glava.
  • Medijacija-Pružanje drugi kolektivno i tražim da se pomire razlike.
  • Pomaganje obuke drugima KAKO napraviti potez.
  • Usluga Orijentacija-aktivno traže strategije da pomogne ljudima.
  • Napredna rješavanje problema-Prepoznavanje složena pitanja i istraživanja vezana činjenice ocjenjuje i da se izgradi izbora i implementirati opcije.
  • Operations Research-Proučavanje roba pretpostavke i zahtijeva da proizvede stil.
  • Tehnologija Dizajn za izgradnju ili usklađivanja alata i tehnologija kako bi se pomoglo zahtjevima osoba.
  • Oprema Selection-Odlučivanje alata i opreme Sortiraj potrebno ozbiljno da izvrši karijeru.
  • modeli rate-Instaliranje, uređaji, žice, ili paketa ispuniti specifikacije.
  • kompjuterski programi razvoja-Publishing pogledu svrhe koje su nekoliko.
  • Operacija Tracking-Posmatrajući testova, kvake, ili različite znakove da bi bili sigurni da je mašina obavlja na odgovarajući način.
  • Operacije i ručke Upravljanje operacijama sistema ili proizvoda.
  • Održavanje-Doing održavanja, koji je rutinski na brzinu i odlučivanja kada i kakva održavanja će biti potrebno.
  • Rješavanje problema-Određivanje faktora propuste koji su u funkciji i odabiru u kom pravcu da se o ovome.
  • Popravak-Mending programa ili proizvoda koji koriste opremu koja se željeni.
  • Kontrole kvaliteta ispitivanja Doing testiranje i procjene proizvoda, provajdera, ili procedura je suditi odličan ili funkcionalnost.
  • Pogled i donošenje odluka-Razmišljanje o prednostima i generalne cijene koraka koji su potencijal da izabere najprikladniji.
  • Analiza-Prepoznavanje kakav sistem bi trebao funkcionirati i način poboljšanja funkcije, okolnosti, zajedno sa okolinom može uticati koristi.
  • Nadzorni sustavi određuju koraci ili naznake performanse sistema i u odnosu na ciljeve uređaja, precizne ili ponašanje potrebne za poboljšanje performansi.
  • Time-Management-Handling others’ occasion as well as oneis personal moment.
  • Administracija finansijskih sredstava-Odlučivanje kako gotovina uskoro će se koristiti da se rad ostvaren, i prodaje za ove račune.
  • Administracija materijala Resources-Kako i posmatranje na pravilnu upotrebu proizvoda, ustanove, i komponente su imali potrebe za određenu funkciju.
  • Nadzor štaba Resources-Uspostavljanje, motiviranje, i usmjeravanje osobe, dok oni obavljaju, razlikovanje najbolje pojedince za taj zadatak.
Kvalifikacije za obuku znanje Uslov
  • doktorat
  • Post-doktorsko obrazovanje
  • Više nego 4 godina, upto 6 godine, uključujući i,
Karijera Leadership Skills Preduvjet
  • Achievements/Attempt – 96.18%
  • Determination – 94.79%
  • Project – 90.85%
  • Authority – 90.08%
  • saradnja - 95.73%
  • Matter for Others – 96.80%
  • Social Positioning – 87.01%
  • Self Control – 96.39%
  • Pritisak Threshold - 97.20%
  • AdaptabilityANDVersatility – 92.80%
  • konzistentnost - 99.20%
  • Awareness of Detail – 99.20%
  • etika - %
  • sloboda - 92.48%
  • Advancement – 87.36%
  • Thinking - 91.53%

o superadmin

proverite i

Riggers Opis posla / Odgovornost uzorka i Jobs

Stvoriti ili popravka namještanja u vezi sa zadacima razvoja, proizvodnju vegetacija, posjeti metara, krstarenja i brodogradilišta, ili …