Dom / uncategorized / Motornog Mehanika i servisera Opis posla / Uloga i dužnost Template

Motornog Mehanika i servisera Opis posla / Uloga i dužnost Template

Fix and regulate hardware and electrical tools of inboard – motorboat applications.

Karijeru vještine Uslov
  • Rastavljati motore pronašli komade koji su neispravni, primjenom technicianis Handtools i ispitivanja.
  • Priložiti generatora funkcija i motornih brodova brodovi na nekoliko brzinama na potocima za obavljanje detaljnih testova.
  • Početi motori i provjeriti efikasnost u vezi signala, uključujući pušenje ili pogrešno pečenje.
  • Izvještaj o evaluaciji i provjerite efekte i obavljaju obavljaju ili čak da se uradi.
  • zamijeniti komada, kao što su na primjer aplikacije, i zupčanici, Magneto boda, karike, ili svećicama.
  • Lazy generators and view thermometers to determine chilling systems’ success.
  • Fiksni starter kosu i kontrola formata i popraviti akcelerator ili usmjeravanje, primjenom testova, alat.
  • Vremena dok motori su trenutno radi u vodi, ili mijenjati karburator kombo, prilagođavanja električni položaj -crammed ispit tenkova.
  • Popravak motor fizičke opreme, na primjer snage naginje, kaljužne pumpe, ili energetski poletanja.
  • Ispitati i popraviti ili regulišu propeler vratila ili propelera.
  • Popraviti ili prerađuje područjima, primjenom uređaja resursa za primjer tokarilice, MLS ili brusilice.
  • Promjeni mašine i zamijeniti neispravne instalacije, zapošljavaju ručni alat i željezo koji su lemljenja.
  • Izvršiti na primjer izmjenu masti i filtera, Program motor održavanje na motorne čamce.

Karijera Akcije Uslov
  • Čitanje znanju Znanje stavovima i spremni kazne u radu docs koje su povezane.
  • Active-slušanje-Davanje potpunu svijest o tome šta drugi ljudi-tvrde, koristeći vremena da shvati stavke koje su, upitan upiti kao odgovarajući, a ne guši u neprikladno situacijama.
  • Publishing-učinkovito komuniciranje zapisani kao pravo za potrebe publike.
  • Govoreći-Talking-drugima da efikasno prenijeti činjenice.
  • Matematika-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • Tehnologije Koristeći tehnološke smjernice i tehnike za rješavanje problema.
  • Criticalthinking-Koristeći logiku i smatra se da uoče slabosti i prednosti pristupa, Nalazi ili alternativni odgovore na probleme.
  • Aktivno učenje-Znajući prednosti detalja koji je nov u vezi i potencijal i nedavne rješavanja problema i donošenje odluka.
  • Učenju-Izbor i zapošljavanje instructionORtutorial pristupe i procese odgovaraju situaciji instrukcije ili kada mastering stvari koje su nove.
  • Provjera-TrackingANDAssessing efikasnosti poslovanja, različitih ljudi, ili se preduzme korektivne mjere ili za proizvodnju napretku.
  • Socijalne perceptivnosti Znalac drugih 'tendencije dok oni rade zašto su reagovali i razumijevanja.
  • Spretnost-Podešavanje akcije u smislu othersI aktivnosti.
  • Marketing-Uvjeriti druge da promijene svoje intelekta ili radnje.
  • Naselje-Dobijanje drugi kolektivno i pokušava pomiriti varijacije.
  • Nastavno-Obuka drugima kako tačno da učini nešto.
  • Usluga Orijentacija-iskreno u potrazi za pristupe podrška pojedincima.
  • Napredna rješavanje problema-Prepoznavanje naprednih problema i kritikuju relevantne informacije primjenjuju pravni lijekovi i procijeniti i da se izgradi alternative.
  • Evaluacija operacija inspekciju potreba i robe specifikacije napraviti raspored.
  • Tehnologija Design-Technologies da funkcionira pojedinca i mijenja proizvoda ili što želje.
  • Alat Selection-Određivanje vrste opreme i alata imali potrebu napraviti karijeru.
  • Rate-Instaliranje opreme, mašine, ožičenja, ili planira da odgovara specifikacijama.
  • Programiranje-Sastavljanje kompjuter paketa u vezi aplikacije koje su brojni.
  • Operacije Monitoring promatranje dugmad, pokazivači, ili različite simptome kako bi se osigurala opremu trenutno funkcionira efikasno.
  • Rad i Ručica Sprečavanje procedure tehnike ili opreme.
  • Održavanje-Performing redovnog održavanja na alatima i identifikaciji kada i kakve održavanja postaje neophodno.
  • Rješavanje problema-Određivanje faktora propuste koji rade i odabir u kom pravcu da se o tome.
  • Krpanje-Vraćanje mašine ili metoda koristi željeni alat.
  • Kontrola kvaliteta istraživanja-Performing ispite i procjene proizvoda, rješenja, ili tehnike je suditi performanse ili odličan.
  • Mudrost i Donošenje odluka-razmišljanje o sličnim optužbama i prednosti mogućih aktivnosti odabrati najpogodniju.
  • Analiza sistema-Odlučujući način prilagodbe u okruženju, procedure, i uslovi mogu uticati na rezultate i kako se sistem mora raditi.
  • Analiza sistema-Razlikovanje akcije ili znakova sistemske performanse i akcije imali potrebu da se poboljša ili odgovarajuću funkcionalnost, u odnosu na ciljeve sistema.
  • Time-Management-Handling others’ occasion as well as one’s personal time.
  • Operacije pranja određuju kako će dolara se koristiti za dobijanje zadatak uraditi, i čini te troškove.
  • Administracija proizvoda imovine proživljavanja i odlazak na odgovarajući korištenje objekata, zupčanik, i potrebno ozbiljno resurse za specifične rade.
  • Administracija kadrovskih resursa-Sticanje guranje, i usmjeravanje ljudima dok su one funkcioniraju, identifikaciju najefikasniji ljudi za taj zadatak.
Kvalifikacije za obuku Kvalifikacije znanja
  • High School Diploma (ili GED ili viši škole ekvivalencije kvalifikacija)
  • Neki College Nastava
  • više 1 god, upto nekoliko godina, uključujući i
Posao Command Skills kvalifikacija
  • SuccessORAttempt – 93.92%
  • Perseverance – 94.16%
  • inicijativa - 93.18%
  • Control – 87.53%
  • pomoć - 91.34%
  • Brinuti za drugi - 90.91%
  • Social Alignment – 88.54%
  • Self Control – 90.07%
  • Stress Tolerance – 91.58%
  • Adaptability/Flexibility – 94.28%
  • Reliability – 93.89%
  • Fokusirajte se na Detail - 95.98%
  • etika - 92.45%
  • Sloboda - 93.39%
  • Innovation – 90.77%
  • Thinking - 90.93%

o superadmin

proverite i

Riggers Opis posla / Odgovornost uzorka i Jobs

Stvoriti ili popravka namještanja u vezi sa zadacima razvoja, proizvodnju vegetacija, posjeti metara, krstarenja i brodogradilišta, ili …