Dom / uncategorized / Staklorezački Opis posla / Odgovornost Template i uloge

Staklorezački Opis posla / Odgovornost Template i uloge

Instalirati stakla svjetlarnika, zadržati frontovima, i vitrina, ili na površinama, kao što su na primjer stolova, unutar particije i stvaranje fronta.

Karijera Skills Kvalifikacije
  • Ispitati i tumače programa ili specifikacijama utvrditi veličine, stanje, sjena, obrazac, ili punoću stakla, lokaciju kadriranje, metode instalacije, ili držanje ili skele materijala potrebnih.
  • Uspostaviti visak površina ili stropova, zapošljavaju visak linija i iznosi.
  • Izmišljati lajsne ili materijalne krila u vezi instaliranja stakla, koristeći čelika ili aluminija okvir.
  • Mjera ogledala i veličine područja koje treba zaštititi da se utvrdi metoda rada.
  • Fix stakla u okvire ili drvo krila s filmove ili profilacija, stavljanje kita ili uvjetima brtve oko parametara koji su lite za brtvljenje spojeva.
  • Sigurno vitrine u položaju, primjenom zakovica, kit ili mastiks beton.
  • rez , odgovarati, razviti, vratiti, ili zamjenu stakla ili stakla alternative, kao što su plastika ili metal, pokućstva ili drugih proizvoda ili frontovima ili u izgradnji ukrasima.
  • Smanjiti i eliminirati razbijenog stakla prije instalacije zamjena stakla.
  • Uređen staklena vrata u kućištima i siguran metal oslanja, adresa, brave, ili različite hardvera instalirati vrata u okvire i površine.
  • Score stakla koje bladesA gume, odvajanje stakla koje je preterana ručno ili pomoću urezanim alata.
  • umanjiti, konstruisati, utakmica, ili dodati materijalno-predstavio staklo kućišta vezi solarijima, kupke krovni prozori, kupaonice, ili različite kuće.
  • Putovati vozila instaliranja stranicama i prodaju stakla opreme, vitrine, ili metode.
  • Instalirajte predfabrikovana drveta ili čelika okvira u vezi vrata ili prozora da postanu opremljena sa staklenim sistemima, primjenom ručnog alata.
  • Smanjiti i povezati čelika ili drva lajsne, povećanje komada, gumene brtve.
  • Graditi ili rastavljati namještanja, skele, ili alata.
  • Ubacite i organizirati stakla ili ogledala na distribuciju kamioni, primjenom gumenim čepovima ili dizalice za podizanje stakla.
  • Izračunajte i nivo opisuje ili ponašanje ukazuje na smanjenje tragove.
  • Sjaj stakla ili mlin, uklanjanje tips kada je to potrebno.
  • Napraviti staklo u vezi čišćenja tanak sloj i smanjenje opuštajući ga na stalak rubovima ili protiv sjeckanje platforme nafte u masti uz smanjenje tragove ili potapanje rezanje instrumenata.
  • Sa ostakljenjem materije grupa mjestima između stakla i lajsne i lean neželjenog sadržaja koristeći ostakljenje lopatice.
  • Idi uređen na jasan web stranice rada i poklopac namještaja ili podova pomoću drop posteljina.
  • Rad dizalice ili dizalice imaju čaše za podizanje velikih, težak predmeti od stakla.
  • Konsultuje sa klijentima saznati zahtjevima zadatka ili čak dati troškova citati.
  • Odaberite staklo’ formu ili obojenost .
  • Sastavljanje i cementa dijelovima vitraža kolektivno.
  • Izračunati, parče, odijelo, i medija nula-glare ljepilo sliku sa filmom tretman za zaustavljanje svjetlo odsjaj na aerosola ili staklo staklo.
  • Proizvesti stilova na staklu po peskarenjem scribing, ili vrste artwork modeli.

Zadatak Pursuits Kvalifikacije
  • Čitanje Razumijevanje-Znanje kazne i komponovao sadržaj u vezi rada docs.
  • Aktivno slušanje-nudeći potpunu svijest o tome šta drugi trenutno govore, ima vremena da shvati bodova gradi, upitan pitanja kao ideal, a ne guši u prilikama koje su u pravu.
  • Publishing-Na papiru ne kao neprikladno za potrebe publike govori efikasno,.
  • Pričajući-Govoreći drugima da uspješno spomenuti informacija.
  • Math-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • Tehnologija-Zapošljavanje medicinskih načela i rješenja za otklanjanje problema.
  • Critical-Thinking-Zapošljavanje presude i razloga da se uočiti prednosti i nedostatke pristupa, ideje ili izbor rješenja za probleme.
  • efekti Aktivno učenje-razumijevanju nove informacije za svaki predstojeći i nedavne rješavanja problema odlučivanja i.
  • Strategijama učenja-Izbor i korišćenje instrukcije / nastavne metode i postupke pristajući problem edukacije ili kada studiraju predmete koji su novi.
  • Monitoring-MonitoringORExamining funkcionalnosti korporacija, različite osobe, ili se generirati poboljšanja ili preduzme korektivne korake.
  • Socijalne perceptivnosti Znalac drugih 'reakcije, jer oni rade zašto se ponašaju i razumijevanja.
  • Spretnost-Podešavanje akcije u odnosu na druge’ ponašanje.
  • Persuasion-Uvjeriti druge da promijene svoje misli ili ponašanje.
  • Arbitraža-Pružanje ostalih zajedno i traže da se pomire razlike.
  • drugi Nastavno-Nastava KAKO učiniti nešto.
  • Usluge Orijentacija-Pozitivno traži načine kako bi se omogućilo pojedincima.
  • Napredna rješavanje problema koje određuju zamršene probleme i istraživanje detalja koji je povezan da se izgradi i procijeniti mogućnosti i implementirati alternative.
  • Preduzeća za istraživanje ispituje potrebe i stavka pretpostavke za stvaranje dizajna.
  • Tehnologija Design-Aligning uređaja ili za stvaranje i inženjering da služi zahtjevima osoba.
  • Oprema Selection-Određivanje vrste opreme i alata imali potrebu da izvrši rad.
  • mašine instalacija-Instalacija, alat, ožičenja, ili programe generalno između funkcija.
  • kompjuterskih programa programiranje-Publishing o aplikacijama koje su nekoliko.
  • Operacija Monitoring-Pregled različitim indikacijama, biranje, ili ispitivanja kako bi bili sigurni da je uređaj radi pravilno.
  • Postupak i Upravljanje kontrole poslovanja uređaja ili proizvoda.
  • Oprema za održavanje-Doing redovnog održavanja na brzinu i utvrđivanje kada i koja vrsta održavanja je potrebno.
  • Rješavanje problema-Odlučivanje uzroci grešaka koje su u funkciji i odabiru u kom pravcu da se o tome ništa od toga.
  • Vraćanje-fiksiranje uređaja ili opreme koja koristi metode koje su potrebne.
  • Kontrole kvaliteta istraživanja izvršenje procjene i ispita proizvoda, provajdera, ili funkcije suditi kvalitetu ili efikasnost.
  • Mudrost i Donošenje odluka-S obzirom na generalne cijene i prednosti mogućih ponašanja izabrati najbolje odgovara jednoj.
  • Analiza sistema određuju koliko izmjene u postavke, funkcije, kao i će se situacija utjecati na prednosti i kako sistem trebao funkcionirati.
  • Analiza sistema-Prepoznavanje metoda ili naznake performanse sistema uz ponašanje potrebno za jačanje ili precizno efikasnost, u skladu sa ambicijama uređaja.
  • Timemanagement kontrole vlastitog period.
  • Nadzor novca-odlučivanja kako prihod će biti potrošeno da se posao obavlja, i prodaju u vezi ovih troškova.
  • Administracija supstance aktiva-Seeing i pronalaženje prema ispravnom korištenju objekata, proizvodi, i materijale potrebne da uradi određenu funkciju.
  • Nadzor ljudskih resursa-Ukazujući ljudi kao što su, zgrada, i motiviranje obavljaju, ukazivanje vrhu pojedinaca za taj posao.
obrazovanje kvalifikacija iskustvo Need
  • Srednje škole Level (ili GED ili Senior High School ekvivalencije Certificate)
  • Znatno manje od Visoka škola Level
  • više 1 godina, oko nekoliko godina, uključujući i
Zadatak Leadership vještine trebaju
  • SuccessOREnergy – 86.29%
  • istrajnost – 88.15%
  • inicijativa – 89.83%
  • naredba – 84.36%
  • saradnja – 87.80%
  • Problem u vezi Ostalo – 81.11%
  • socijalne Direction – 83.89%
  • Samokontrola – 89.67%
  • pritisak Tolerancija – 92.56%
  • AdaptabilityORVersatility – 92.52%
  • stabilnost – 93.12%
  • Svijest o Detalji – 82.99%
  • Iskrenost – 84.28%
  • nezavisnost – 89.90%
  • Inovacija – 89.12%
  • analitičko mišljenje – 83.54%

o superadmin

proverite i

Model Makers, Drva Opis posla / Uloge i Sample odgovornost

Sastaviti asortiman pune veličine i drveta precizne modele artikala. Includes loft employees and wooden lure