Dom / uncategorized / Tkanine i odjeća Patternmakers Opis posla / Funkcije i dužnost Sample

Tkanine i odjeća Patternmakers Opis posla / Funkcije i dužnost Sample

Crtati i razviti modele detalja master navike krpom ili šablone. Takođe može izvući i smanjiti tkanine i odjeća.

Karijeru vještine Uslov
  • Test ponašanje armatura i izradu Template odjeće.
  • Crtati detalje o razgovarali o poslovima nabora, džepove, rupica, kao i druge atribute, kao i elemente da se ukaže gdje god područja biti registrirani, primjenom kom ili stvaranje alata.
  • Ascertain pattern pieces’ most effective design to minimize waste of product, i nivo tkanine na odgovarajući način.
  • Proizvesti majstor struktura za svaki veličine unutar izbor stilova odjeće, koristeći grafikoni, pisati alata, kom, ili potvrđuje gadgete.
  • Draw zbirke obrazac elemenata usklađivanjem ili gori postojeće obrasce, ili stvaranjem obrazaca.
  • Razviti dizajn papir koji na masovnu proizvodnju strategiju raspored.
  • Lokacija i cut master ili Template obrasce out, primjenom oštrice i škare, ili ispis kopije obrazaca .
  • Razgovarati o zahtjevima stilu pomoću programere, i mijenjaju svoje autentične modela odjeće u ponašanje zasebnih komponenti koje se mogu postavljeni u periodu od tkanine.
  • Tag zaključio stilova sa informacijama kao što su dimenzije konfekcije, odjeljak, tip, prepoznavanje, i šavova pravaca i proizvodi.
  • dimenzije Procjena dizajna prema do oblika, razmišlja istezanje sadržaja.
  • studija nacrti, template articles, i raspored specifikacije utvrditi količine, obrasci, i veličina strukture komada, i da se odluči u ukupnom iznosu od materijala ili tvari potrebne za proizvodnju rješenje.
  • Trace smanjiti obrasce na komade za generiranje teme, i ističe izvještaja na kartona ponašanje.
  • Trag opisuje pojedinih stilova na materijal, i cut krpom koristeći škare.

Rad aktivnosti moraju
  • Čitanje st znanju Razumijevanje i stvorio kazne u dokumentima vezanim za posao.
  • Aktivno slušanje-Davanje ukupno pažnju na ono što drugi ljudi govore, uzimanje vremena da shvate stvari se stvara, pitajući se pitanja kao ideal, umjesto da hipnotiše na neprihvatljivo trenucima.
  • uspješno stvaranje-Govoreći u pisanom obliku po potrebi za potrebe gledatelja.
  • Komuniciranje govori s drugima kako bi uspješno prenijeti činjenice.
  • Matematika-Zapošljavanje aritmetika popraviti probleme.
  • Istraživačko-Koristeći medicinskih pravila i rješenja za rješavanje problema.
  • Criticalthinking-Nanošenje razum i rasuđivanje da prepozna nedostatke i talente alternativnih opcija, zaključke ili načina da se problemi.
  • Active-učenje-Znanje efekte nove informacije za svaki postojeći i rješavanje budućih problema i donošenje odluka.
  • Učenje pristupi-Koristeći i odabiru trainingANDinstructional pristupe i tehnike prikladne za specifične situacije kada učenja ili edukaciju svježe stavke.
  • Provjera-OverseeingANDExamining efikasnosti sebe, različite osobe, ili kompanija za stvaranje napredak ili razmotriti korektivne mjere.
  • Socijalne perceptivnosti-Svjesni drugih 'reakcije, dok oni rade zašto se ponašaju i znajući.
  • Kontrola-Modificiranje akcije u vezi sa othersI aktivnosti.
  • Marketing-Genuine druge da mijenja svoje mišljenje ili ponašanje.
  • Pregovaranje-Pružanje drugi kolektivno i pokušava pomiriti varijacije.
  • Edukacija-Coaching drugi KAKO akciju.
  • Orijentacija-Definitivno kompanija traži pristupe kako bi se omogućilo pojedincima.
  • Kompleks rješavanje problema-Prepoznavanje naprednih problema i razmatranje informacija koja je povezana implementirati odgovore i uzeti u obzir i da proizvede izbora.
  • Evaluacija operacija-Analizirajući roba preduvjeti i želi da proizvede raspored.
  • Tehnologija Design-Uspostavljanje opreme ili proizvode i tehnologije ponuditi zahtjevima potrošača.
  • tip Gear Selection-Određivanje alata i opreme je imao potrebu da obavlja posao.
  • alat za instalaciju-Instalacija, modeli, ožičenja, ili paketi zadovoljiti zahtjeve.
  • Kodiranje-Sastavljanje računarskih programa za svrhe koje su različite.
  • Funkcija poziva Monitoring-Posmatrajući, testovi, ili drugih signala kako bi bili sigurni opremu pravilno izvođenje.
  • Postupak i ručke Upravnog funkcije metoda ili proizvoda.
  • Održavanje-Performing redovnog održavanja na alatima i utvrđivanje kada i kakve očuvanja postaje neophodno.
  • Rješavanje problema-Određivanje uzroka operativnih problema i odlučivanja u kom pravcu da se o tome.
  • Fiksiranje-fiksiranje postrojenja ili strojeve pomoću potrebne opreme.
  • Kontrola kvalitete Evaluacija-Performing provjere i istrage proizvoda, rješenja, ili procesa suditi djelotvornost i kvalitetu.
  • Presuda i Donošenje odluka-S obzirom na uporedive troškova i koristi od koraka koji su vjerovatnim da izabere najprikladniji.
  • Analiza sistema-Odlučivanje kako proces treba raditi i kako izmjene u okruženju, funkcije, i bolesti će utjecati prednosti.
  • Analiza sistema-Razlikovanje mjera ili pokazatelja poslovanja i odnosu na ciljeve sistema, korake imali potrebu da se poboljša ili odgovarajuću funkcionalnost.
  • Time Management kontrole prilikom drugih i ličnog trenutak.
  • Nadzor financijskih resursa određuju kako prihod će uskoro biti potrošen za kupovinu zadatak obavlja, i prodaju u vezi tih troškova.
  • Upravljanje Materijalni resursi-Posmatrajući i dobijanje prema odgovarajuće korištenje funkcija zupčanika, i materijali komponenti imali potrebu da uradi odabrane posao.
  • Administracija kadrovskih resursa-Podsticanje, stvaranje, i vođenje lica rade, identifikaciju najefikasniji lica za vašu karijeru.
trening Uslov Kvalifikacije znanja
  • Connect studije (ili drugi 2 godine diplomu)
  • Viši stručna sprema (ili GED ili viši škole ekvivalencije kvalifikacija)
  • Više nego 6 godina, sve do 8 godine, uključujući i
Zanimanje Leadership Skills Uslov
  • SuccessOREffort – 90.38%
  • Determination – 91.61%
  • napor - 90.54%
  • Control – 81.22%
  • saradnja - 93.32%
  • Concern for Others – 87.38%
  • Društvene Orijentacija - 88.86%
  • Self Control – 88.89%
  • Pritisak Threshold - 85.78%
  • Customization/Mobility – 87.17%
  • Stability – 91.56%
  • Fokusirajte se na aspekt - 88.61%
  • integritet - 92.49%
  • Independence – 82.89%
  • Advancement – 86.25%
  • Thinking - 85.26%

o superadmin

proverite i

Riggers Opis posla / Odgovornost uzorka i Jobs

Stvoriti ili popravka namještanja u vezi sa zadacima razvoja, proizvodnju vegetacija, posjeti metara, krstarenja i brodogradilišta, ili …