Dom / uncategorized / Bill i čine Kolekcionarski Opis posla / Odgovornost obrazac i Posao

Bill i čine Kolekcionarski Opis posla / Odgovornost obrazac i Posao

Pronađite i obavijestiti klijente zaostalih bilanse send, telefonski, ili privatne posjete traže otplate. Dužnosti uključuju primanje uplata i postavljanje iznose buyeris račun; priprema zahtjeve za kredit ured, ako kupac ne odgovori; pokretanje predmeta prinudne naplate ili i zadržavanje dokumenata evidencije serije i ugleda.

Karijeru vještine Uslov
  • Identificirati i provjeriti kasno izvještaje, koristeći kom kao i razne automatski programi.
  • Dokumentirati informacije u vezi ekonomskog položaja položaj i potrošača pokušaja raznih.
  • Pronađite i obavijestiti kupce računa da se prekrši putem telefona, e-mail, ili personalizovani izlete da se transakcije.
  • Konsultovati s potrošačima putem telefona ili licem u lice evaluacije uslovima prodaje, usluga, kao i da se utvrdi razloge za rate koje su delikvent.
  • Vodič klijentima osnovnih aktivnosti i strategija za otplate duga.
  • Ubedi korisnicima da se vrate proizvode, ili da plati iznos zahvaljujući na uništenju države, kredit Records, ili nonpayable procjene.
  • Tip i datoteku prepisku i provesti, kao što su na primjer rješavanje proizvodnju i prepiske izvještaja razne papirologije zadataka.
  • Provesti nekoliko admin funkcije u vezi sa određenim računima, na primjer čišćenje podacima napustio potrošača i proizvodnju pribor poboljšanja.
  • Zatražite otplate duga ili identificirati puta naselja, zasnovan na buyersA okolnosti koje su fiskalni.
  • Trace delinkvent klijentima da svježe ručke postavljajući na članak radna mjesta, telefon firme, Credit Reporting agencije, ili putem pitam susjeda.
  • Rješenje klijent zabrinutost u vezi problema sa svojim računima.
  • Dobiti sredstva i dostaviti količine plaća na račune klijenata.
  • Pregovara kredit ekstenzije kada je to potrebno.
  • Alert kredit odjela, kupiti stavke repo ili podržavaju isključenja, i turn-over razmatranje informacije advokatima kada klijenti zanemariti da reaguju na pokušaje izbor.
  • Kontakt firmi da bi provjeriti na poziciji potraživanja sredstava i sastaviti žalbu riječi za odbijanje na potraživanja.

Posao Pursuits Preduvjet
  • Čitanje znanju Razumijevanje sastavljena kazne i kazne u vezi rada docs.
  • Aktivno slušanje-To što drugi ljudi tvrde nudeći potpunu pažnju,, koristeći vremena da prepoznaju stvari se proizvode, pitajući se pitanja kao ispravan, a ne prekidaju u prilikama koje su netačne.
  • Pisanje-Na papiru po potrebi za potrebe publike komuniciraju efikasno,.
  • Komuniciranje-U razgovoru sa drugima na odgovarajući način dijele informacije.
  • Aritmetičke-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • metode nauke-Koristeći i kliničke principe popraviti probleme.
  • Misleći da je od ključne važnosti-Koristeći razum i razloga da prepoznaju vještine i mane alternativnih odgovora, ideje ili metode na probleme.
  • Active-učenje-Znanje efekte nove činjenice u vezi sa svakom nedavne i potencijal za rješavanje problema odlučivanja i.
  • Učenju-Izbor i korišćenje educationORtutorial pristupa i metoda prikladna za problem kada razumijevanje ili podučavanje svježe pitanja.
  • Provjera-CheckingOREvaluating efikasnosti kompanija, dodatni osobe, ili se poduzme mjere za otklanjanje korake ili za stvaranje poboljšanja.
  • Socijalne perceptivnosti-Svjesni othersI odgovora zašto oni odgovaraju kao što je to i znajući.
  • Spretnost-Promjena akcije u odnosu na othersI mjera.
  • Marketing-Ubeđivanje drugima da poboljšaju navike ili njihove misli.
  • Diskusija-Dobijanje drugi zajednički i koji žele da se pomire razlike.
  • Pomaganje-Coaching drugi KAKO akciju.
  • Usluga Orijentacija-iskreno potrazi za strategije za podršku pojedincima.
  • Kompleks Rješavanje problema-Prepoznavanje zamršene probleme i pregled povezanih podataka implementirati opcije i procijeniti i za proizvodnju mogućnosti.
  • Postupci Istraživanje-Analiziranje zahtjeva rješenje i želje da se napravi raspored.
  • Tehnologija Design-tehnologiju ponuditi korisnika i generiranje ili opreme zahtjevima prilagođavanje.
  • Alat Selection-Prepoznavanje vrste opreme i alate potrebne da uradi zadatak.
  • mašine instalacija-Dodavanje, uređaji, kabliranje, ili planira da ispuni uslove.
  • Programiranje-Sastavljanje kompjuter paketa u vezi funkcije koje su različite.
  • Funkcija Tracking-Pregled biranje, testovi, ili dodatnih indikatora kako bi bili sigurni da je mašina radi na odgovarajući način.
  • Operacije i kontrolne Upravnog operacije proizvoda ili metoda.
  • Oprema za održavanje-Doing redovnog održavanja na proizvode i utvrđivanje kada i koju vrstu očuvanja postaje neophodno.
  • Rješavanje problema-Odlučivanje uzroka problema funkcioniranja i utvrđivanje šta da radim ništa od toga.
  • Krpanje-Vraćanje ili tehnike koristeći resurse koji su neophodni.
  • Kontrola kvalitete Evaluacija izvršenje inspekcije i testiranje proizvoda, provajdera, ili funkcija za procjenu kvalitete ili učinkovitosti.
  • Vladajuća i odlučivanje-Uzimajući u obzir u odnosu na isti naknade i beneficije vjerovatnog aktivnosti odabrati najpogodniju.
  • Analiza sistema-Prepoznavanje kakav način moraju raditi i koliko izmjena u postavke, biznisa, i uvjeti će utjecati prednosti.
  • Nadzorni sustavi-Razlikovanje mjera ili pokazatelja poslovanja sistema, kao i u odnosu na ciljeve mašine, ispravan ili korake imali potrebu za poboljšanje performansi.
  • Timemanagement kontrole privatnog priliku i na period od drugih od jedne.
  • Upravljanje putnika-Prepoznavanje kako je vjerojatno da se koristi za dobijanje zadatak učinio prihod, i knjigovodstvo za te rashode.
  • Upravljanje materijala metode primaju i otkrivanje za pravilno korištenje objekata, alat, i komponente potrebne da ozbiljno rade specifične posao.
  • Nadzor zaposlenih Resources-Sticanje, motiviranje, i vodeći ljudi, jer one funkcioniraju, ukazivanje najefikasniji osoba za taj posao.
trening Uslov znanje Uslov
  • Senior High School Diploma (ili GED ili Senior High School ekvivalencije Potvrde)
  • Znatno manje nego srednju školu
  • Connect Level (ili dodatnih 2-god diplomu)
  • nijedan
Posao Management vještine trebaju
  • Uspjeh / Work - 91.80%
  • Determination – 92.97%
  • napor - 93.25%
  • Leadership - 90.37%
  • saradnja - 89.61%
  • Zabrinutost u vezi Ostali - 86.17%
  • 89.95%
  • Samokontrola - 92.63%
  • Pritisak Threshold - 93.62%
  • AdaptabilityANDFreedom – 92.25%
  • konzistentnost - 92.19%
  • Svijest o Dubina - 90.89%
  • Strength – 90.02%
  • Sloboda - 92.67%
  • Invention – 85.37%
  • Thinking - 90.84%

o superadmin

proverite i

Riggers Opis posla / Odgovornost uzorka i Jobs

Stvoriti ili popravka namještanja u vezi sa zadacima razvoja, proizvodnju vegetacija, posjeti metara, krstarenja i brodogradilišta, ili …