Dom / Animal Control Radnici Opis posla / Obaveza obrazac i funkcije

Animal Control Radnici Opis posla / Obaveza obrazac i funkcije

Upravljanje životinje sa ciljem drške prekinuti, kućni ljubimci koji su nesigurni, ili bez nadzora, ili inspekcije zlostavljanja.

Karijera Skills Preduvjet
  • Istražuje izvještaje PET štrajkova ili ljubimac okrutnost, pronalaženje svjedoka, gomilaju dokazi, i izrada izvještaja.
  • Snimanje i uklanjanje lutalica, neobuzdan, ili zlostavljali životinje od uslova koji su nepoželjni, koristeći mreže ili smirenje pikado potrebna.
  • Studija životinja za traume ili pothranjenost, i organizirati za bilo koji tretman koji je od vitalnog značaja.
  • Uklonite zgrabio stvorenja iz životinjskog kontrole lokacija životinja i podrška automobila u skloništu sanducima ili kućišta koji su drugačiji.
  • Eutanaziju teško oštećeni životinje, ili masivne, nezahtjevan.
  • Pružaju divlje životinje imaju hrane, voda.
  • Gear i jasno usluga kao što su psećeg olovke i kontrole pas vozila.
  • Plan gonjenja vezano za pet tretmana, i pruža dokaz u sudija.
  • Uputite za kontrolu životinja zakona, i javnosti o dobrobiti i propisima životinja.
  • Kontaktirajte pasa vlasnike kuća da im kažem da su njihovi ljubimci su na pas vođenja funkcije.
  • Objavljuju izvještaje rutina, i održavanje dokumenata impoundments životinja.
  • Situacija upozorenja ili informacija u vezi sa psom- vlasti da dokumentuje hapšenja potražnje i prekršaje, ili povezanih zločina.
  • Rješenje pitanja iz vašeg javnosti o kontroli pasa operacije.
  • Analizirati pasa ispitati stanovanja životinja koje su poslove u vezi skladu sa smjernicama, i dozvole.
  • Organizirati usvajanje neostvareno kućnih ljubimaca.
  • Naučiti policije za narkotike, Kontrola mase, i praćenje i otkrivanje eksplozija u PET kontrolu i nastavnim pristupima.

Rad Pursuits Kvalifikacije
  • Čitanje Razumijevanje-Razumijevanje sastavljena rečenica i linija u vezi sa radom papirologije.
  • Aktivno slušanje-To ono što drugi tvrde opskrbu punu pažnju,, uzimanje vremena i energije da razumiju faktore koji se napravila, pitajući upite kao ideal, a ne guši u vrijeme koje su neprihvatljive.
  • Publishing-Na papiru kao i priliči zahtjevima gledatelja uspješno razgovaraju,.
  • Govoreći-govori-drugima da pravilno dijeliti informacije.
  • Aritmetičke-Zapošljavanje matematike za rješavanje problema.
  • Istraživačko-primjenom naučnih politike i metode za rješavanje problema.
  • Misleći da je od ključne važnosti-Zapošljavanje presudu i obrazloženje za identifikaciju prednosti i mane zaključaka, alternativna rješenja ili načina da se teškoće.
  • Aktivno učenje-Razumijevanje posljedice novih činjenica za svaku najnovije i buduće rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Učenje tehnike-berbu i pomoću instructionPERinstructional pristupa i tretmana pravo situaciji kada razumijevanje ili poučavajući svježe pitanja.
  • Monitoring-TrackingANDDiscovering efikasnost sebe, drugih ljudi, ili agencija za generiranje poboljšanja ili razmotriti korektivne akcije.
  • Socijalne perceptivnosti-Biti svjesni drugih 'tendencija zašto su reagirati dok oni rade i razumijevanja.
  • Spretnost-Promjena akcije u smislu othersI koraka.
  • Marketing-Prosjačenje druge da se predomisle ili ponašanje.
  • Medijacija-Dostavljanje drugi kolektivno i koji žele da se pomire razlike.
  • Trening-Obuka drugima kako-na akciju.
  • Usluga Orijentacija-ozbiljno traži načine da pomogne ljudima.
  • Napredna Rješavanje problema-Prepoznavanje komplikovan dileme i pregled povezanih detalja za proizvodnju i procijeniti izbor i primijeniti odgovore.
  • Procedure za evaluaciju-Studiranje zahtijeva i stavka pretpostavke da stilu.
  • Tehnologija dizajn stvara ili uspostavljanje alate i tehnologiju da služe korisnik željama.
  • Alat Selection-Odlučivanje vrsta alata i opreme potrebne ozbiljno za posao.
  • Instaliranje-instalacije mašine, alat, žice, ili programe za ispunjavanje zahtjeva.
  • Kodiranje-Pisanje kompjuterskih aplikacija o razlozima koji su drugačiji.
  • Operacije Tracking-Pregled biranje, testovi, ili različitih pokazatelja kako bi se osigurala opremu radi na odgovarajući način.
  • Rad i Ručica Kontrola postupaka sistema ili alata.
  • Oprema za održavanje-Doing servisiranja koje je rutinski na opremi i utvrđivanje kada.
  • Rješavanje problema-odlučujući faktori iza greške koje su u funkciji i utvrđivanje kako postupiti u vezi bilo to.
  • Fixing-Mending uređaja ili uređaja koji koriste potrebne opreme.
  • Kontrole kvaliteta Evaluacija-Performing ispitivanja i istrage predmeta, rješenja, ili procesa za procjenu odličan ili efikasnost.
  • Vladajuće i donošenje odluka-Razmišljajući o relativnoj optužbe i sjajne stvari o potencijalnim mjerama pronaći najprikladniji.
  • Analiza sistema-Odlučivanje kako tehnike mora izvršiti i način izmjene u poslovanju, uslovi, zajedno sa okolinom će uticati na korist.
  • Metode Evaluacija-Razlikovanje mjera ili pokazatelja poslovanja uz u skladu sa ciljevima uređaja, ponašanje je imao potrebu da se poveća ili odgovarajuću funkcionalnost.
  • Timemanagement-Upravljanje vrijeme drugih i oneis vlastite prilikom.
  • Operacije pranja određuju kako je novac će biti potrošeno da se posao obavlja, i prodaju u vezi ovih izdataka.
  • Poslovanje proizvoda aktiva-Sticanje i posmatranje za idealnu korištenje objekata, zupčanik, i zalihe su imali potrebe za određenim rade.
  • Poslovanje Radnici Resources-cilju ljudi, dok su, razvoju, i stimulativan obavljaju, identifikaciju vrhu pojedinaca za zanimanje.
trening Uslov znanje Uslov
  • High School Diploma (ili GED ili High School ekvivalencije Potvrde)
  • Mnogi fakultet kursevi
  • više 6 mjeseci, upto uključujući i godinu dana
Zadatak Management Skills kvalifikacija
  • AchievementsORAttempt – 85.19%
  • izdržljivost – 84.68%
  • motivacija – 87.44%
  • naredba – 83.76%
  • pomoć – 91.30%
  • Pitanje za drugi – 91.28%
  • socijalne Direction – 83.11%
  • Samokontrola – 91.43%
  • pritisak Threshold – 90.20%
  • Svestranost / Mobility – 88.42%
  • pouzdanost – 91.50%
  • Pažnju Dubina – 86.22%
  • etika – 92.60%
  • sloboda – 88.93%
  • izum – 83.61%
  • mišljenje – 85.04%

o superadmin

proverite i

Sales Agents, Financial Services Opis posla / Obaveza uzorka i funkcije

Promovirati finansijsko-usluga, kao što su na primjer hipoteke, nametanje, i ulaganja smjernice potrošačima bankarskih …