Dom / Commercial Divers Opis posla / Zadaci i dužnost Template

Commercial Divers Opis posla / Zadaci i dužnost Template

Prva linija Nadzornici mehanike, instalateri, i Repairers Opis posla / Poslovi i obavezu Sample

Ravno upravlja i koordinira tehničara, instalateri, i serviseri’ djelatnost.

Skills posao Uslov
  • odrediti raspored, poslove u vezi obavljanje djelatnosti, i sekvence, u zavisnosti od vještina kadrova, nivo proizvoda, i obavljaju prioritet.
  • Monitor employeesA rade količinama i funkcionalnost kritika funkcija.
  • studija objektima, tehnike, ili ustanove i procijeniti činjenice da saznate rješenja potrebna instalacija, ili popravci popravke.
  • Sudjelujte u planiranje i nadzor financija, koordinaciju nabavke i papirologije i praćenje odjela rashoda.
  • Preporuči radnika o radu- u vezi problema i pomoć osoblja na karijeru koja je ispravna SPOSOBNOST nedostatke.
  • Trebovanje materijala i proizvoda, kao što su na primjer sredstva, proizvodi, ili alternativne komada.
  • Izračunajte procjene i stvarni troškovi faktora kao što su vanjski instalateri, rad, ili materijala.
  • Prevedi karakteristike, programi, ili naloge karijeru za izgradnju predložaka i izgraditi upućivanje stvari za osoblje.
  • Carryout ili organizirati osoblje učenje tehnike održavanja, popraviti, ili zaštite, funkcionalni tretmani, ili uređaji koriste.
  • Ispitati nesreća ili povreda i pripremiti izvještaje informacija.
  • Tražiti savjet od osoblja, kao što su na primjer kontrole kvaliteta, izvršni, ponašanje, klijent, ili brak osoblje’ ponavljanja, riješiti kadrovska pitanja, organizirati rad potrage, ili identificirati i procijeniti želje resursa.
  • Pokrenuti ili zastupnik radnika akcije, kao što su razmjene, ponude, zapošljava, ispuštanja .
  • Servisiranje biznisa ili obavljaju nadležni vraćanje, koriste opremu kao što su energija ili dati metode, hidraulične prese ili makaze.
  • Sastaviti funkcionalni ili radnicima evidenciju, uključujući trenutak i stvaranje evidencije, snabdijevanje datoteke, vraćanje ili održavanje statistika, ili test efekti.
  • Stvoriti, implementirati, ili procijeniti servisiranje planove i procese.
  • check, i odrediti izračunati uraditi posao, primjenom proizvoda kao što su na primjer ručni alat ili procjene da potvrdi skladu popraviti zahtjeve ili očekivanja.
  • Razgovarajte sa dobavljačima i proizvođačima da razgovaramo o stavkama se koristi u popravak.
  • Graditi ili implementirati tehnike upravljanja podacima PC ili digitalnih planova servisiranje.
  • Provjerite instrument i aspekt selekcija uz stanje i održavanje objekata napraviti određene radne okolnosti koje su dovoljno.
  • Provjeriti i provjerite radna mjesta, analizirati opreme i alata, i pružiti sigurnost obuku zaposlenih za izbjeći, naći, i precizno opasnim uslovima ili transgresija tretmana i sigurnosna pravila.
  • pregled , sinhronizaciju završetak rade citat izvođača, priznati, i uzeti u obzir.
  • Izgled dizajna opremu da ispuni želje koje su osoblje.

Karijera aktivnosti Kvalifikacija
  • Čitanje Razumijevanje Znalac kazne i stvorio sadržaj u radne knjižice koje su povezane.
  • Active-slušanje-Nabavka potpunu svijest o tome šta drugi-ljudi govore, uzimanje vremena da shvatite faktora koji se izrađuje, pita upite prema potrebi, i nikada ne guši na neprihvatljivo slučajevima.
  • Publishing-zapisano ne kao neprikladno za potrebe publike učinkovito komuniciranje.
  • Govoreći-Talking-drugima da pravilno spomenuti podaci.
  • Matematika-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • tehnike istraživanja-Primena i tehnoloških principa za otklanjanje problema.
  • Critical-Thinking-Zapošljavanje logiku i rasuđivanje da prepoznaju talente i slabosti načina, zaključke ili alternativni pravni lijekovi poteškoća.
  • implikacije Active-učenje-Znanje svježe informacije za svaki potencijalni i nedavne rješavanja problema odlučivanja i.
  • Metode učenja-Izbor i zapošljavanje educationPEReducational prakse i metode prikladne za specifične situacije kada razumijevanje ili Treniranje stvari koje su nove.
  • Provjera-OverseeingANDDiscovering funkcionalnosti drugih osoba, sebe, ili korporacije smatraju korektivne radnje ili da se stvori promjene.
  • Socijalne perceptivnosti-Svjesni drugima’ reakcije i znajući, dok oni rade zašto oni odgovaraju.
  • Kontrola-Podešavanje akcije u smislu othersI akcija.
  • Marketing-Prosjačenje drugima da poboljšaju ponašanje ili njihove misli.
  • Diskusija-Dostavljanje drugi zajednički i pokušaja da se pomire razlike.
  • Trening-Coaching drugima kako napraviti potez.
  • Usluge Orijentacija-Definitivno traži načine za pomoć osobama.
  • Kompleks rješavanje problema koje određuju kompleksne probleme i kritikuju povezanih informacija implementira pravni lijekovi i da se izgradi i evaluirati izbora.
  • Procedure zahtjevi istraživanja-Razmatranje i zahtjevima stavka za proizvodnju raspored.
  • Tehnologija Dizajn za izgradnju ili prilagođavanje opreme i inženjering da služi potrebama korisnika.
  • Alat Selection-Prepoznavanje alata i opreme Sortiraj imao potrebe za karijeru.
  • planova instalacija-Dodavanje, proizvodi, ožičenja, ili opremu da se sastanemo specifikacije.
  • Kodiranje-Publishing kompjuterskih programa za brojne funkcije.
  • Funkcija Indikatori praćenja-Seeing, biranje, ili različitih pokazatelja da se osigura uređaj radi ispravno.
  • Funkcioniranje i kontrolne upravljanje funkcijama opreme ili tehnika.
  • Održavanje-Performing redovnog održavanja na brzinu i identifikaciji kada i koju vrstu servisiranje postaje neophodno.
  • Rješavanje problema-Odlučujući razlozi za rad grešaka i odabir u kom pravcu da se o ovome.
  • Vraćanje obnavljajući proizvodi ili uređaji koji koriste potrebnu opremu.
  • Kontrole kvaliteta Research-Provođenje ispitivanja i testiranja robe, usluge, ili operacije mjerilo odličan ili funkcionalnost.
  • Mudrost i donošenje odluka-Razmišljajući o sličnim naknade i prednosti akcijama koje su vjerovatnim da odaberete onaj koji najbolje odgovara.
  • Analiza određuju kako metoda mora izvršiti i način izmjene u atmosferi, biznisa, i situacija će uticati na ishod.
  • Metode analize-Razlikovanje mjera ili naznake performansi sistema i u skladu sa ciljevima uređaja precizno ili akcije imali potrebu da se poveća efikasnost.
  • Timemanagement kontrole oneis slobodno vrijeme i drugi’ momenat.
  • Upravljanje putnika određuju kako dolara će nesumnjivo biti potrošen da se u rad, i računovodstva u vezi ovih troškova.
  • Administracija materijala Izvori-Sticanje i doživljava na pravilno korištenje objekata, oprema, i potrebno ozbiljno zalihe učiniti određene rade.
  • Uprava za ljudske resurse-cilju ljudi kao što su, stvaranje, i motiviranje rada, identifikaciju glavnih ljudi za zanimanje.
obrazovanju uslov iskustvo Need
  • Senior High School Diploma (ili GED ili Senior High School ekvivalencije Certification)
  • Affiliate-a Level (ili drugi dvogodišnji diplomu)
  • Više nego 4 godina, upto nekoliko godina, uključujući i,
Karijera Management Skills Preduvjet
  • Uspjeh / Energija – 92.40%
  • izdržljivost – 93.35%
  • projekt – 93.81%
  • upravljanje – 95.82%
  • pomoć – 94.77%
  • Zabrinutost u vezi Ostalo – 93.09%
  • socijalne Orijentacija – 92.03%
  • Samokontrola – 95.11%
  • stres Tolerancija – 95.60%
  • VersatilityANDMobility – 93.63%
  • pouzdanost – 95.99%
  • Svijest o Aspect – 95.80%
  • integritet – 93.68%
  • nezavisnost – 91.99%
  • Inovacija – 92.07%
  • analitičko mišljenje – 93.58%

o superadmin

proverite i

Sales Agents, Financial Services Opis posla / Obaveza uzorka i funkcije

Promovirati finansijsko-usluga, kao što su na primjer hipoteke, nametanje, i ulaganja smjernice potrošačima bankarskih …